Chopard: Pure Wish

Zahájení Pure Wish je takové intenzivně květinově svěží, jako u „sprchových“ vůních naostřených pepřem. Ostatně i Pure Wish by měl v srdci obsahovat pepř. Ihned však sklouzne k ovocnější svěžesti a posléze k jemnější květinové vůni s ovocnými podtóny, ze které pepř tak intenzivně nekouká. A záhy se dočkáte slaďoučkého, karamelově vanilkového základu.
Pure wish se mému vkusu zdál podařenější než Wish, protože je lehčí. Tyhle dvě vůně se k sobě mají takřka přesně jako Angel a Angel Innocent, a Pure Wish je Angel Innocent svojí vůní i podobný (je ale sladší a vanilkovější, je spíš na půli cesty k razantně medově karamelovému Angelu).

Pure Wish je tedy především sladká, labužnická vůně, s příjemným květinovým srdcem. Svěžest, zachraňující ji před přílišnou lepivostí, zde místo ovoce zastupuje pepř, a ačkoli se kombinace pepře s karamelem může zdát podivná, ladí to výborně. Vřele doporučuji zkusit, jestli máte citlivější žaludek a hledáte sladší vůni, ze které by se vám nedělalo špatně.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Judith 10.06.10 18:54

Mne opravdu dost pripomina Angel Innocent.

viky 28.11.09 19:42

Sladké, decentní ovocíčko.. Moc originality v ní není, ale nositelná je.

Vlasta 08.10.09 12:23

Zajimava, ale bolehlav. Pujde o dum dal…

andrea 07.04.09 11:34

mám ji ve verzi edT a voní nasládlo,krásně jemně,ale je tam něco co je lehce „ostré“.I tak je to moc povedená vůně.

Viky 12.03.09 21:18

Pačuli ani tak ne. Jen z celkového popisu jsem se obávala, aby vůně nebyla celkově vlezlá, těžká. Z popisu na webu to na mě, až tak nepůsobilo. Chtěla jsem jí koupit na slepo, jelikož je dost levná. Třeba mi poradíš. Zaujal mě Wish, hlavne až po cca 1h rozvonění a to je to co mi vadí. Čekat 1h, než se doberu toho, co mi na ní voní nejvíce. Sedla by mi, kdyby byla jemnější. Proto mě napadlo vyzkoušet Pure wish.

Ada 12.03.09 14:02

Bojíš se pačuli? Složení je z dost spolehlivého zdroje. Ale výrobci ho často rádi pozmění, např. do promo materiálů uvedou nějaké a na webu se potom objeví něco trochu jiného, nebo po změně stránek jsou popisy najednou odlišné. Takže pravdivá mohou být obě složení.

Viky 12.03.09 09:56

Ado chtěla jsem se dotazovat na složení. všichni prodejci uvádějí
HLAVA - bergamotka, klementinka, japonské yuzu,
SRDCE - konvalinka, pivoňka, zelená šťáva, brusinky,
ZÁKLAD - cedrové dřevo, santalové dřevo, vanilka, karamel
Chtěla bych se ujistit co tedy platí, jelikož tvé složení mě spíše odrazuje, zato složení prodejců láká tak nevím co platí.

Ambrožová Lenka 27.01.09 10:01

Tuto vůničku jsem si objednala naslepo ve verzi edt. Ještě že tak. Je poměrně silná a musím se připojit k tomu, že mi silně připomíní Cristobal Balanciaga. Na jedné ruce mám Wisch a na druhé Cristobal a jsou si velmi podobné. Jen bych tuto vůni nedoporučila někomu, kdo má slabší žaludek a určitě ne do teplého počasí. Teď v zimě je celkem nositelná, ale opakovat určitě nebudu.

Mitzi 21.12.08 00:29

Ke komentářům - v recenzi není, že se Pure Wish podobá Innocentovi, ale že se má k Wish jako Angel Innocent k Angelovi a to je pravda. Pro mě je Angel a Wish vůně nenositelná, ale Innocent a Pure Wish jsou svěžejší a pro mě příjemnější. V době, kdy jsem neměla nic načichaného, by mě Pure Wish doslova nadchl, protože bych podlehla svěžím tónům ovoce s pepřem, ale to by byla chyba. Nevydrží dlouho svěží a pak souhlasím s Christabellou… skoro je to lepivka (moc karamelu a vanilky).

jana 01.12.08 19:44

Koupila jsem si ji před pár lety a moc se mi líbila. Uvažovala jsem teď že si ji po čase koupím znovu ale ted jsem dala přednost euphorii od CK ale určitě si v budoucnu tuto vůni ještě pořídím.

sLenka 18.11.08 19:45

ad anonymní: Za pravopisnou chybu se moc omlouvám. Snad jsem někoho příliš neurazila. Sáhla jsem na klávesnici o dvě tlačítka vedle. Ale kdyby tu vůni měla každá, byla by to opravdu zívačka a to by byla velká nuda…

anonymní 17.11.08 22:20

ad Lenka: vyzývavou vůni bych brala (a šla někam do parfumerky vyzkoušet), ale pokud jdou chlapi po vyzívavé, tak to je mi jich líto! Zívání je příznak velké nudy…

anonymní 13.09.08 11:05

připomíná mi vůni,co jsme si vozily z NDR…na mě je vlezlá

Christabella 11.06.08 11:50

Začátek docela ujde, ale ten vydrží jen asi 10 minut a pak je z toho taková mírně odlehčená lepivka. Není vyloženě strašná, ale určitě bych si ji nekoupila. Výdrž má také na nic, za hodinu po ní v podstatě nic nezbylo (a já byla tentokrát za to ráda:).

Janiik 22.01.08 23:25

Tak jsem zklamaná…oooo­obrovské šlápnutí vedle..vůbec se mi nelíbí, je v ní něco, co prostě nemůžu..

Janiik 16.01.08 14:37

Dnes jsem si objednala dvě vůně, tou druhou je Pure Wish, objednávám tuto vůni naslepo, tak doufám, že nebudu zklamaná :)

sLenka 04.01.08 11:22

Chlapi na ní jdou jak diví, úplně ztrácejí nad sebou kontrolu. Připadá jim vyzívavá. Nejlépe to charakterizoval známý: „Je to mladý maso se zkušenostmi, které možná neznám, tak bych to vyzkoušel.“ No co může být pro chlapa hezčí, než mladá holka která je překvapí

estelle 13.07.07 14:08

Neviem, ci je to iba moja osobna skusenost, ale mne tuto vonu velmi pripomina Cristobal od Balenciaga, - vo viaerych fazach vone, najviac v srdci.

Ingrid 01.07.07 12:35

Ani mně nepřipomíná Innocenta,ale klasický Angel kapku ano.Ale nejvíce cítím takový základ z klasického Wish.Něco nasládle pikantního,ale zase spíše než sladkost,je to spíše ta specifická složka z Wish.

anonymní 24.06.07 13:13

Mne vobec nepripomina Angela Innocenta,
je sviezo - sladka a vyborne je na nej, ze nie je tazka.

Přidat komentář

Nejčtenější