Christian Dior: Fahrenheit 32

Původní Fahrenheit nesnáším, ale 32 se mi docela líbila. Charakterizovala bych ji jako pánský ekvivalent toho, čemu my dámy říkáme „bílá krémová vůně“. Fahrenheit 32 voní po pomerančovém květu (zdá se, že je v současné době v pánských vůních nějak moderní) a ze všeho nejvíc na papírku vynikla taková zvláštní harmonie, něco, co bych nazvala mandlovým mlékem. Nemyslím nahořklou marcipánovou mandli, myslím vlahou smetanu s rozemletými sladkými mandlemi, pocit, kdy slastně žvýkáte právě spařené a ještě vlhké mandle. Když jsem k Fahrenheitu 32 čichala, byl tenhle vjem přímo fyzický, jako bych vůni ohmatávala chuťovými buňkami a ne čichovými. Nechybí ani dřevitě-zemitý vetiverově mechový podtón.
Fahrenheit 32 vřele doporučuju k vyzkoušení mužům i ženám (dala by se vzít jako unisexová). Je stejně opálově bílá jako flakon a je to první pánská krémovka na světě.

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
elča 12.3.08 13:45

Podle mě opravdu povedená vůně. Není pro každého, ale komu nevoní, tak si najde oblibu v jiné verzi Fahrenheita. Celá řada je moc povedená a 32 je jedna z lepších.

sLenka 10.12.07 21:38

Manžel používá původní Fahrenheit už asi 13 let a nic jiného nechce. Mám ho na něm ráda, hodí se k němu - je to chlap jak hora (okolo 2 metrů :-)), i když mi vadí, jak moc je to rozšířená vůně, včetně imitací. Na jaře jsem mu zkusila koupit tuhle novinku, říkal, že dobrý… ale stejně radši si stříká ten původní. Je mi to líto, sice ten původní je možná víc sexy :-), tenhle má ale na mě dokonale zklidňující účinky. Když s ním voní, připadám si tak nějak vedle něj víc v bezpečí, je fakt harmonizující. Možná to není vůně na svádění, ale na lenivé víkendové odpoledne, kdy se nikam nespěchá… připomíná mi něco z dětství, něco důvěně známého, milého a uklidňujícího. Když ho dlouho nepoužije, stříkám si ho na polštář :-). Líp se mi pak usíná.....

Arome Šárka02 26.9.07 17:14

Taky nemusím původní Fahrenheit, ale tahle verze se mi líbí…

Zdenka 26.9.07 10:08

Tak já to mám přesně naopak. Původní Fahrenheit super, tenhle má u mě o hodně bodů míň. A partnerovi se líbila ještě míň než mně.

Nejčtenější