CK Beauty, Gucci Guilty, Lady Million

Calvin Klein je krásný, Gucci vinen a Paco Rabanne má milionovou dámu. To vše laděné do zlatova a vše čerstvé. A jak to voní?

Calvin Klein je krásný, Gucci vinen a Paco Rabanne má milionovou dámu. To vše laděné do zlatova a vše čerstvé. A jak to voní?
Inu, protože teď máme zase takový trend - znáte ty vlny, kdy někdo něco vymyslí, ono se to prodává a všichni ostatní to chtějí taky -, tak Beauty jsou bílé květiny, Guilty jsou bílé květiny a Lady Million jsou… nakonec taky bílé květiny, ale jinak nejde úplně v trendu.

#START-10455# Lady Million mě příliš nezaujala. Flakon je zlatý jako u pánské verze, jen místo cihličky je to tentokrát drahokam. Vůně ovšem není nic moc. Je to taková provařená květinovka s ovocem, která moc dlouho nevydrží. Ke konci voní po jasmínu a základ je takový lehký, pižmový - slibovanou pačuli a med jsem ani moc necítila. Další.

#END-10455# Guilty je o něco lepší; také to není trhák a mezi zlatý fond značky se jistě nezařadí, ale na běžné nošení se to dá. #START-10527# Guilty voní po květinách, najdeme (hlavně ze začátku) i špetku ovoce, je příjemně přislazená ambrou. Výdrž je dobrá. Návrhář flakonu odvedl lepší práci než ten, kdo navrhl a schválil jeho obsah - na poličce budete mít zlatý hranolek Gucci, ale na sobě poměrně generickou vůni, ze které toho Gucciho nikdo nepozná.
Chcete vědět, jestli se vám Guilty bude líbit? Test je jednoduchý a nemusíte ani do parfumerie. Pokud vám následující reklama připadá úžasná, originální a sexy, bude vám tak připadat i vůně.
#END-10527# Asi nejlépe ze všech tří testovaných vůní se mi jevila Beauty značky Calvin Klein, ale ani tu bohužel nemůžu označit za něco úchvatného. #START-10238# Jednooká mezi slepými královnou… Cosi, snad trochu dřeva v základu, je zajímavé stéblo, kterého se můžete chytit, až se budete topit v průměrné směsi květin s převládajícím syntetickým jasmínem. Doporučila bych též na běžné nošení do míst, kam se silnější parfémy nehodí - ale aplikujte opatrně, ať není výsledek dusivý. #END-10238#

Autor: Ada

.

Nejčtenější