Co dokáže make-up aneb jak bez něj vypadají slavné dámy?

Do které kategorie patříte? Do té, co se moc nelíčí, nebo bez make-upu tzv. ani nevynášíte smetí? Podívejte se, jak bez zásahu šminek vypadají celebrity.

Katy Perry


Nádherná tvářička s výraznýma očima, sjednocenou pletí a svůdnými rtíky se po odlíčení mění skoro v chlapeckou verzi sebe sama. Vlastně je to celkem praktická záležitost pro případ, že se chce Katy vyhnout vlně fanoušků škemrajících o podpis. Ale jedno se jí musí nechat: sympatická je tak jako tak.

Adéle

Uf, i když fandíme přirozené kráse, na fotce vlevo hledáme známou tvář Adéle opravdu těžko. Z jejího výrazu můžeme hádat, že možná jen prostě nemá den… anebo je to její utajované zlé dvojče?

Beyoncé

Je fakt, že její přirozenost je okouzlující. Ale jestli někdy vyrazí bez make-upu do klubu, určitě bude potřebovat průkaz, aby si bodyguardi zkontrolovali věk, nenalíčená působí jako čerstvá vysokoškolská absolventka. Po padesátce to ale jistě ocení.

Heidi Klum

Heidi jsme už nejednou viděli v nejrůznějších pořadech, kde radí začínajícím modelkám, jak se správně oblékat, chodit a líčit se. Nutno podotknout, že tento talent jí tedy fakt nelze upřít, nalíčená je téměř k nepoznání.

Kylie Jenner

Jak to ta holka dělá, že pořád vypadá perfektně a k tomu ještě roztomile? Jasně, umělé řasy řeší spoustu věcí, ale přesto… Jsou zkrátka lidi, kterým to prostě sluší s make-upem i bez něj.

Mila Kunis

Na červeném koberci vedle manžela Ashtona Kutchera je za krásku, když ji ale na ulici odchytli paparazzi, bylo to trochu horší. Na druhou stranu: je to maminka od dvou dětí… a to je holt někdy náročnější.

Emma Watson

Emma je sympatická, ať už je nalíčená, nebo ne. Kdyby si Emma udělala něco s těmi vlasy, jen stěží poznáme, na které fotce má make-up.

Huda Kattan

Kdyby milionářka a majitelka kosmetické značky Huda Beauty nevypadala unaveně, člověk by řekl, že jí ten „bezmake-upový look“ přímo svědčí. Jak je vidět, občas stačí jen upřímný úsměv od ucha k uchu, a dokonale tak převálcuje jakékoli oční linky nebo výrazné rtěnky.

Barbie

I slavná Barbie může mít se svým vzhledem lehce potíž, a tak se snaží udělat pro vylepšení looku kde co. A my to chápeme, trocha řasenky a lesku jí vyloženě prospěla, co říkáte?

A co vy? Chodíte bez make-upu?

Autor: Adriana Martinovičová

Věčný snílek, který často nahlíží na svět přes růžové brýle (a s růžovým účesem) a rád zkouší novinky dekorativní i pečující kosmetiky. Píše lifestylový blog Something Sometimes www.somethingsometimes.cz.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější