Recenze Colorista Washout: Vyzkoušejte bláznivou barvu

Dolehla na mě chuť experimentovat. Zakázala jsem si ustřihnout ofinu, protože ta by dorůstala ještě po skončení nouzového stavu. Tak co třeba na chvilku růžové vlasy?

* Pastelové, nebo neonové barvy? Vybírat můžete z řady odstínů.

Jak na pastelově růžové vlasy?

V drogérii jsem sáhla po růžové smývatelné barvě Colorista Washout od L'Oreal. Den předem jsem si vlasy umyla silver šamponem, abych svou blond barvu co nejvíce zesvětlila. Chtěla jsem docílit efektu postupného přechodu z blond na růžovou, a tak jsem barvu nanášela rukama. Nejprve rovnoměrně do délek, poté v menším množství na jednotlivé prameny směrem výš, ke kořínkům. Snažila jsem se pracovat svižně, abych předešla flekatění. Nakonec jsem vlasy jemně pročesala a dala do copu. Snadné a rychlovka.

Pro jemný nádech růžové by barva měla působit 15 minut, pro výraznější 20 minut. Já nakonec smývala asi po 25 minutách (hups!), ale vůbec to ve finále nevadilo. Jediný problém byl, že jsem neodhadla množství barvy. Na mé poměrně dlouhé vlasy jedna tuba nestačila. Příště určitě koupím dvě balení.

Abych barvu udržela na vlasech co nejdéle, při jejich mytí jsem šampon soustředila především k pokožce a ne do délek. Při takové péči se růžová vymývala pomalu a vydržela asi pět umytí.

Cena: cca 130 Kč

Foto před a po.Foto před a po.

Jaké experimenty jste v karanténě zkoušeli vy?

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Doporučená kosmetika

Váš příspěvek
Andrea MP 7.5.20 09:12

Taky jsem zkoušela a za mě super :srdce:

Nejčtenější