COSMO Beauty Awards 2020: Nejlepší bronzer pod sluncem?

Dalším vyzkoušeným kosmetickým kouskem z nominací Cosmo Beauty Awards 2020 je Hoola bronzer od Benefit. Najít na něj negativní recenzi je skoro nemožné. Jak ale obstál u nás?

* Jaká bude naše recenze Hoola bronzeru od Benefit?

Dostane Hoola náš hlas?


Patřím mezi celoroční bledule. V zimě skoro splývám se zasněženou krajinou, v létě se rozšoupnu a koupím druhý nejsvětlejší odstín make-upu namísto prvního. Vybrat si bronzer, který nebude moc oranžový nebo tmavý, tedy byla výzva.

Hoola bronzer od Benefit má ideální hnědou matnou barvu. Dá se perfektně navrstvit, takže ho používám celoročně. S lehkou rukou dodá tváři jen jemný nádech opálení. Když malinko přitlačíte, dá se bronzování vybudovat. Stejně tak skvěle slouží i na konturování.

Balení je papírové a na magnet. Ukrývá navíc malé zrcátko, což je fajn, když potřebujete líčení dohnat třeba v tramvaji. Běžně ho nosím zahrabaný v kabelce a nikdy se mi náplň nerozbila. V balení je přiložený také malý plochý štěteček. Ten ale využívám jen v krajních případech. Je poměrně hrubý a pleť spíše dře. Bez výčitek však můžu říct, že na lepší bronzer jsem zatím nenarazila – má můj hlas!

Můj tip: Jste také bledulky a chcete si s konturováním vyhrát? Použijte Hoolu na vytvoření kontur a nad ně Hoolu Lite, k dodání opáleného vzhledu.

Cena: 1 090 Kč

Máte s tímto bronzerem také dobrou zkušenost? Hlasujete pro něj v soutěži COSMO Beauty Awards 2020 »

Autor: Natálie

Kosmetický nadšenec, milovník sladkých parfémů a právě v boji za hezčí pleť. Hledá neustále kosmetické svaté grály, které už na poličce zůstanou.

Témata článku

Váš příspěvek

Nejčtenější