COSMO Beauty Awards 2020: Vyzkoušeli jsme profesionální řadu pro barvené vlasy od L'Oreálu

Vlasy si barvím od patnácti a ještě jsem nenašla žádnou vlasovou kosmetiku, která by mi je pomohla udržet delší dobu lesklé a zářivé. Změnila to profesionální řada L'Oreal Professionnel Expert Vitamino Color Resveratrol – letošní adept na vítězství v COSMO Beauty Awards?

* Šampon má hutnější konzistenci a je obohacený o antioxidant resveratrol.

Udrží řada barvené vlasy déle zářivé a lesklé?

Jako blondýně mi bylo jasné, že L'Oreálem slibovaných osm týdnů zářivých loken je pro mě nereálných. Byla jsem však mile překvapená, že vlasům po celou dobu mezi barvením, což byly necelé čtyři týdny, vydržel sytý odstín a lesk. Takže přírodní antioxidant resveratrol, který se získává ze slupek vinných hroznů a má chránit barvené vlasy před blednutím a vymýváním, funguje.

Jediné, za co ubírám pomyslné bodíky, je sladce květinová parfemace, která není zrovna mým „šálkem kávy“. Na šamponu a kondicionéru oceňuji hutnější konzistenci, díky které se snadno nanáší, nestékají z vlasů a nemizí z lahviček příliš rychle. Šampon má skvělou pěnivost, jemně vlasy čistí a zanechává je hebké. Kondicionér je pak vyživuje a hydratuje. Mé kudrliny s ním nejsou tolik krepaté a rozlítané. Zdají se mi silnější, zdravější a lépe se rozčesávají.

Vyživující a ochranný kondicionér, který ale vaše obarvené vlasy nezatíží.Vyživující a ochranný kondicionér, který ale vaše obarvené vlasy nezatíží.

Ochrání sprej barvené vlasy?

Multifunkční sprej se mi v posledních týdnech stal skvělým parťákem. Používám ho převážně na mokré vlasy (dá se použít i na suché). Stříkám ho po celé délce hned po umytí šamponem a kondicionérem a zapracovávám rukama. Díky emulzní technologii, která na povrchu vlasových vláken vytváří jemný ochranný film, zabraňuje lámání a třepení konečků. Sprej navíc poskytuje vyšší ochranu před tepelným stylingem, vlasy chrání až do teploty 230 °C.

Multifunkční sprej je ideálním parťákem při stylingu barvených vlasů.Multifunkční sprej je ideálním parťákem při stylingu barvených vlasů.

Přibližné ceny řady Serie Expert Vitamino Color:

Jací jsou vaši favorité v péči o barvené vlasy? Hlasujte pro ně v soutěži COSMO Beauty Awards 2020 »

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Témata článku

Váš příspěvek
Verda2 21.5.20 15:01

Mám z této řady šampon a kondicioner a také musím pochválit, na mé světlé melírované vlasy je to skvělá dvojka. Střídám s Plantur 39 proti vypadávání.

Nejčtenější