Coty: Chupa Chups Lovetrap - Hot Pink

Hot Pink mi od začátku přišla trochu laciná. Nejspíš to dělala vanilka, v levnějších vůních se nepoužívá pravá burbonská vanilka, ale náhražky, a obyčejně je to znát. Druhým problémem je, že Hot Pink by chtěla být labužnickou vůní, ale zároveň lehčí, slabší toaletní vodou, a to nejde příliš dohromady. Zatímco u ovocných vůní to nevadí, labužnické vůně musí být plné, mohutné, a tím pádem dost silné, jinak připomínají ředěné kakao s troškou vanilkové tresti.
Nicméně i přesto je Hot Pink pěkná vůně, podobně jako u dalších vůní od Chupa Chups dostanete za málo peněz víc muziky, než byste čekali, ačkoli pro odrostlejší ženy už bych ji moc nedoporučila.
Jak Hot Pink voní? Trochu jako karamelky - hladká, čokoládově karamelová vůně podepřená vanilkou, kombinovaná s malou troškou ovoce a květin. Ovoce v Hot Pink zastupuje jemná, sladká broskvová vůně, která není v kombinaci s čokoládou špatná. V závěru vyvoní do směsi vanilky a santalu.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Martina 26.03.10 16:34

Ještě nemám rozmazlený nos, takže pro mě parádní vůně, lehce mi připomíná Perceive od Avonu.

Ariana666 11.02.10 13:38

Otřesný flakon a ještě horší obsah.Tuto vůni si dovedu představit tak pro dvanáctiletou slečnu. Cítím amou syntetiku.

Yama 30.01.09 16:05

Jelikož je mi míň než 18 let a stále studuji, je pro mně tahle voňavka asi nejlepší volba. Vyhovuje mi, voní mi a cen aje skvělá!

Eliška 15.01.09 23:41

Asi 5 minut po rozvonění je to opravdu pěkná vůně, ovocná, sladká, ale přitom docela lehká. Horší už je to cca po dvou hodinách až zůstane jen ta ne zrovna nejvybranější vanilka plus jakýsi přeslazený mix v závěru, pak už je to taková bolehlavná slaďárna. Škoda, že se ten příjemný střed takhle nepěkně rozpadne :-(

Nejčtenější