Coty: Ex'cla.ma'tion Dance

Dance jsem testovala spolu se Star, které jsem našla v regálu pěkně vedle sebe. Dance se mi příliš do vkusu netrefila, hned od začátku byla taková bonparová - sladký bonbon, nejprve pomerančový, potom malinově-jablečný. Není to výrazně svěží ovocenka, která by se dala nosit v horkém počasí, spíš taková ta sladší, lepkavější.

Objektivně vzato je však celkem povedená a milovnicím bonbonkových vůní s malinami bych ji určitě doporučila. A nemůžu si pomoct, její složky vytvářejí trochu dojem, jako by v ní byla špetka tuberózy - jestli se vám líbí Fracas nebo Fragile, schválně Dance zkuste. Možná se vás zmocní stejný dojem.

Zatímco Exclamation Dance má být, a to i podle oficiálního popisu, očividně vůní pro mladší dívku, která ráda vyvádí na diskotékách a je veselá (bez ohledu na to, jestli se to těm okolo líbí nebo ne), Star neboli hvězda je vznešenější květinová kompozice. Ze začátku mě přímo nadchla, připomínala mi trochu vůně jako Love in Paris nebo The One, ale potom trochu zeslábla a vylezla z ní výrazná vůně vodních květin. Naštěstí nepřevládla a vytvořila s ostatními květinovými složkami - opojnějšími bílými vůněmi jasmínu, gardénie a spol. - docela harmonickou kompozici. Je dost pronikavá a platí to, co uvádí oficiální popis - nesmíte se bát vyčnívat z řady.

Doporučila bych ji pro romantičtější příležitosti a k méně ztřeštěnému oblečení než Exclamation Dance - zkrátka pro mladou dámu; ale nijak bych ji věkově neomezovala, na rozdíl od bonbonových extraktů se taková vůně hodí prakticky pro jakýkoli věk.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Týnka 08.01.10 20:25

Souhlasím s W!nk od Avonu i Escadou:))) Ale trvanlivost je horší…

soninda 10.04.09 19:00

bonpari nemusím, takže mi Dance voněla až úplně ke konci, Star se mi líbí celou dobu

Lucka 05.03.09 10:49

Taky jsem ji měla a byla super, připomíná mi Wink co bývala v Avonu, mám ji ještě doma,ale co jsem měla od star sprey tak i ten na mně vydržel strašně dlouho, jednou si ji koupím znova,ale to malé 20ml balení :)

Danny 16.01.09 10:42

A včera jsem zjistila, že voní úplně stejně jako Pacific Paradise od Escady! (rozdíl je v tom, že Dance je mnohem levnější)

Danny 25.11.08 17:20

Dance je moc hezká vůně za dobré peníze…a sice je sladká, ale je příjemně sladká. Neobtěžuje.

GabiSi 25.07.08 14:18

Tahle vůně je překrásná, dá se říct, že jsem se v ní opravdu našla a to nejsem už dávno diskotékami posedlá. Jen by mi vyhovovalo, kdyby byla na kůži trvanlivější. Jinak je vážně nádherná.

pavla 15.03.08 13:18

recenze dance je presna:) koupila jsem si ji jenom proto, ze mi pripomina bonpari:) je mi moc prijemna, i kdyz sladka je opravdu dost.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější