Davidoff: Cool Water Wave Woman

Ani nevím, co mě přimělo Cool Water Wave zkusit - je to x-tá odnož Cool Water Woman, melounově-vodně-květinové, kdysi velmi úspěšné vůně. Ač není špatná, nezaujala mě a důvěru nechovám ani k odnožím a limitkám, ale Cool Water Wave je zajímavá a stojí za vyzkoušení - zvlášť máte-li rádi vůni cedrového dřeva. Cool Water Wave je totiž zřetelně cedrová, skrz naskrz prostoupená hebce sametovou vůní tohoto stromu. Cedr, pokud se to s ním přežene, rád chytá houbový odstín ztrouchnivělého pařezu, ale v Cool Wate Wave se ho, aspoň podle papírové zkoušky, podařilo udržet v příjemných mezích. Doplněn je rozumnou mírou mořské a vodně květinové svěžesti; žádné sladké ovoce, žádné výrazné květiny a nic moc sladkého. Jestliže se vám líbí Rocherovský Fraîcheur végétale - Cédre Bleu, dejte mu vale a pořiďte si Cool Water Wave. Příjemněji voní a déle vydrží.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Woolpecula 17.08.13 23:16

Pro mne je Wave hrozně hořká, svíravá, nemohla bych ji nosit. Přemýšlím, jestli to dělá ten cedr, anebo spíš ty rádoby mořské modré vůně. Nebo kombinace. Nevím, nic moc nerozpoznám, nevyznám se…
Pánský podtón - souhlasím - také mám ten dojem.

viky 25.03.09 21:31

Připadá mi hodně svěží a cítím v ní trochu pánský podtón (asi ten cedr?). Neurazila by mne, i když to není nic světoborného.

Mitzi 22.05.08 12:00

S recenzí souhlasím do písmenka. Kdysi jsem měla Cool Water a musela jsem ji prodat, v těhotenství mi byla doslova odporná. Wave se mi pak ani nechtělo zkoušet, ale prodavačka mě přesvědčila, že je to jiná vůně a měla pravdu. Tuhle bych opravdu mohla nosit, jako dárek by mě neurazila. Jenže je tolik krásnějších… :-) s lepší výdrží a „přidanou hodnotou“, takže se ztrácí smysl si ji koupit. Mezi zákaznicemi lepších drogerií a obyčejných parfumerií si určitě najde své milovnice, má co nabídnout. Výdrž na kůži jsem nezkoumala a cenu taky ne.
Kamilinu srovnání s Armaniho Aqua di Gio moc nerozumím, to je podle mého nosu jiná kategorie „svěženky“.
Pokud šlo jen o cenu a Wave je stejně drahá, tak vůbec nechápu, kdo by si ji koupil :-)

anonymní 11.05.08 20:02

Přidávám se, drží extrémně málo. Vonět déle než 15 minut, pak bych o ní uvažovala, ale je to nedržavka :(

Arome Medulka 10.12.07 15:05

Dnes mi dorazila, a není špatná. Ovšem se mi zdá, že je spíše opravdu do teplého počasí. Vůně cedru je opravdu výrazná.

kamila 24.11.07 20:22

Sic majitelka modrého cedru od YR, podobu nespatřuju. Svěženka na léto ideální, ale to si raději za ty prachy přídím od Armaniho Aqua di gio, která je mnohem povedenější a to nejen svou výdrží.

Arome Jarka 10.06.07 09:05

Tak pěkná je, to ano, od Davidoff nečekané. ale mám smůlu, drží strašně málo,. 20 minut je přehnané. škoda. Cedre Bleu jsem měla a je podle mě výraznější o dost a o dost líp taky drží, zase voní pořád stejně. Ach jo, pořád něco, já chci konečně dokonalou vůni :))))

Přidat komentář

Nejčtenější