Dolce & Gabbana: Dolce & Gabbana Pour Homme

Tato pánská vůně je z roku 1994, ale už by se o ní dalo skoro říct, že je to klasika. Jde o velmi oblíbenou pánskou vůni a nosí ji dost mužů, ale zároveň to není masová vůně, na kterou narazíte na každém rohu.
Začátek je citrusově svěží. Jakmile se citrusy rozplynou, přichází na řadu jemně voňavá levandule s bylinnou příchutí šalvěje a trochou sladkého koření. Samotný základ je dřevitě-kořeněně-sladký. Vůně je na jednu stranu klasická, s nezpochybnitelným mužným základem, k němu však dostanete krásnou levandulovou vůni a svěží špičku citrusů. Výsledek je spíš romantický než drsně chlapácký a vůní bych proto doporučovala podtrhovat spíš uvolněné oblečení a chvíle; nebo ji použijte ve chvíli, kdy kolem sebe potřebujete auru lehké pohody (levandule má protistresové účinky).


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Peťulka 06.02.11 08:40

První pánská vůně, kterou bych chtěla nosit sama. Ze začátku spíš svěží, ale krásně se rozleží. I mě se zdá tato vůně trochu „metrosexuální“, na „normálním“ chlapovi si ji moc představit neumím.

Brukev 06.08.10 09:02

Příjemná „metrosexuální“ vůně nositelná nejen mladými hřebečky, dokáži si ji představit i na muži okolo třicítky. Ideální na léto.

Spimira 21.05.10 13:23

Manžel jí dostal darem, ale musím říct, že je to jedna z vůní která, mu vůbec nesedí, nepoužívá ji. Mě taky příliš neoslnila. Ale je to držák, voní dlouho a nejde toho se zbavit :-)

Kami 05.08.09 14:11

V pubertě jsem jí sama používala na ven, při sportu a tak. Nevadilo mi vůbec, že je pánská, přijde mi spíš unisexová. Teď už bych jí na sebe asi nenalila, ale v patnácti mi přišla děsně in!

Roujin 22.05.09 18:54

zpočátku se mi zdála, že vůbec nevoní a moc nevydrží ale pak jsem si při každém přechodu z jednoho prostředí uvědomil, že tomu tak není a celkem si ji oblíbil, je téměř „neviditelná“ ale přitom příjemná

kikina 26.03.09 12:18

Přítel ji používá a je úžasná.Ostatní vůně šly hned stranou. Jedna z nejhezčích pánských co znám.

Arome Bára 30.01.09 18:18

Mě přijde právě krásná na to běžné nošení. Když někdo řekne „klasika“, vybavím si vůni pro letité pány, ale to tato není. Příteli je 24 a sedne mu skvěle. Na mě působí jako vůně teplá a přitom lehká

Ivka 05.02.08 14:16

jedna z naj muzskych voni

Arome Šárka02 25.09.07 18:28

Je to jedna z vůni, kterou jsem koupila manželovi, ale zdá se mi vhodná spíš na slavnostnější příležitosti než na nošení do práce.Je to příjemná klasika.

estelle 30.06.07 16:28

Citala som, ze ho zvyknu nosit aj niektore zeny…tak som ho vyskusala.A vys­ledok - ziadna slava na mne - prisla mi zaujimava, ale mydlova a trochu neprijemna a nechcela by som tuto vonu citit ani na svojej muzskej polovicke:-)

Přidat komentář

Nejčtenější