Drdol čtyřikrát jinak! Rozlučte se s culíkem

Máte dlouhé vlasy a málo času na ranní česání? Našli jsme pro vás účesy pro dlouhé vlasy, díky kterým vaše vlasy nebudou končit denně v culíku.

1. Drdol z pletence

Drdol z pletence je rychlovka, která se hodí k všednímu nošení i k slavnostnějším událostem. K vytvoření této parády budete potřebovat pouze gumičku a pár pinetek.
Jako první udělejte na temeni hlavy culík. Nad gumičkou vlasy rozdělte v půli a mezerou protočte culík směrem k hlavě. Utáhněte gumičku a z volných vlasů upleťte cop. Ten následně provlékněte stejně jako v prvním kroku culík a upevněte pinetkami.

Zdroj: www.pomyslowi.pl

2. Francouzský drdol

Chystáte se na večeři, schůzku nebo jednání? Bude se vám hodit elegantní francouzský drdol. U francouzského drdolu se též začíná culíkem a protočením směrem k hlavě. Pro větší objem drdolu vlasy natupírujte a opět uhlaďte. Poté chyťte objemnější culík na jeho konci, srolujte jej směrem k hlavě a upevněte pinetkami. Čouhající vlásky z drdolu uhlaďte voskem, gumou nebo lakem.

Zdroj: www.thebeautydepartment.com

3. Rotovaný drdol

Praktický účes pro dlouhé vlasy je i rotovaný drdol. Ten jednoduše vytvoříte ze dvou culíků. Ty následně od konečků zatočte a dle obrázku zamotejte. Upevněte pinetkami, přestříkejte lakem a máte hotovo.

Zdroj: www.cosmopolitan.com

4. Drdol s převázáním

Drdol s převázáním je vyloženě minutovka. Dvakrát obtočte gumičku kolem culíku, při třetím protahování vlasů gumičkou vlasy nechte “na půl cesty”. Konec vlasů obtočte kolem přehnutého culíku a zafixujte pinetkami. Culík i převázání povolte, aby působilo načechraně a uhlaďte.

Zdroj: www.perfectday.sk

Autor: Andrea

Andrea ráda testuje výrobky všech cenových kategorií a vybírá ty, které za to opravdu stojí. Nejvíce se zaměřuje na péči o vlasy a pleť. Vše, co doporučuje, má osobně vyzkoušené.

Nejčtenější