Dunhill: Pursuit

Pursuit je nejnovější (v době zkoušení) vůně značky Dunhill. Design je opět prakticky stejný jako u ostatních Dunhillů, barva tentokrát zlatavě okrová. Byla jsem zvědavá, jestli v ní opět najdu onen sladkokyselý tón, typický pro většinu Dunhillů; a byl tam, tentokrát ovšem vzhledem k charakteru vůně hodně zapadlý. Dunhill si totiž chtěl přihřát polívčičku v žánru kořeněně sladkých ambrových vůní a tak vyrobil Pursuit. V den, kdy jsem ho zkoušela, jsem očichávala ještě další pánské vůně a dařilo se mi brát do rukou takřka výhradně kořeněné vůně se sladkým základem, proto mi nezbývá než konstatovat, že mezi nimi Pursuit nijak extra nevyniká. Příjemná, dostatečně mužná, poměrně tuctová.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Arome Anna 06.04.08 19:43

My jsme v ní s kamarádkou cítily aceton nebo prostě něco chemíckého! Ale ostatní Dunhilly,hlavně červený,se nám líbí moc :)

estelle 14.03.08 18:46

Medzi tymi sviezenkami sa javi celkom mužne a zaujimavo, aj ked to nie je extra objav, je prijemna.

wich 01.09.07 18:44

Vzorek téhle voňavky dostal přítel, když mi kupoval dárek k narozeninám a voní celkem zajímavě. Zprvu taková klasická pánská ostrá vůně, ale později se docela zajímavě rozvoněla. Hodnotím ji moc příjemně.

Nejčtenější