Dvě růžovky: Fresh Blossom & J'Aime

Je těch růžovek poslední dobou nějak hodně a tyhle dvě patří rozhodně k těm, které neurazí nenadchnou. Ale občas se i na takové sezónní parfémky zeptáte, takže tu je stručná recenze.

La Perla: J'Aime

Svěží, květinově ovocná vůně. Základ není tak sladký, jak naznačuje složení, nějaký cukr - snad ten karamel - tam je, ale je takový vodnatý. Místo leknínů a jasmínu jsem cítila spíš konvalinky, nebo možná bílá květina s vodní květinou dala dohromady takový dojem? Po vyvonění J'Aime ze všeho nejvíc připomíná vůni prášku na praní s trochou cukrové vaty. Nezaujala. Jen ten flakonek je docela hezký.

Donna Karan: Fresh Blossom Art Edition

Neznám rozdíl mezi loňskou Fresh Blossom a letošní ‚uměleckou‘ limitkou. Vlastně si už ani nejsem jistá, jestli na zkoušeném flakonu byly puntíky nebo ne. Ale řekla bych, že spíš ano. Záležet na tom bude pouze milovnicím jablek v průměrných květinově ovocných směsích. Fresh Blossom není špatná (to koneckonců není ani J'Aime, ale…), je to směs jablíčkové vůně s nějakou tou broskví, růží, jasmínem, voní svěže a teď v únoru je vítaným připomenutím léta, které už máme většinou spojené se ženami navoněnými podobnými kompozicemi. Ale přijde mi, že si s ní parfumér nedal moc práci, jednotlivé složky kromě jablka nejsou ani moc rozpoznatelné, není mezi nimi nic, co by chytlo a nepustilo. Domnívám se, že se vůně rychle omrzí.


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Maya 12.03.10 16:13

Třeba se slečna snažila vůní zakrýt to, že jí hygiena nic neříká.
To by pak šlo pochopit :)

Myskamauska 10.03.10 20:41

Jestli někdo opustí holku jen proto.že se mu nelíbí její vůně,tak je ubožák.Ale spíš bych to viděla jako záminku k rozchodu,protože si nedovedu představit,že by se někdo kvůli vůni rozešel s babou.Každopádně ubohost nejvyšší!!!!!!

Juana 04.03.10 14:40

Někdo používá proti obtížnému hmyzu repelent někdo DKNY fresh

Bárbí 01.03.10 19:55

Přidávám komentář z jiného voňavého serveru k vůni DKNY Fresh Blossom. Vím, že se to nedělá,ale mi připadá tak hrozně vystihující,že…no prostě tady je:
 Leo

Měla jí přítelkyně a věřte nebo ne, musel sem se s ní kvůli ní rozejít, neuvěřitelně smrděla a nejen mě, ale i kámošům.

Ingrid 01.03.10 19:18

Proti té růžové La Perla celkem nic nenamítám,ale ta DKNY jablka,ta nějak nemusím ani jedno.

madla 01.03.10 17:18

Omylem jsem napsala Heart,ale je to HEAT!!!!!!hodně sladký!!!

madla 28.02.10 15:29

Musím se pochlubit,dostala jsem unikát.Parfem Beyconé Heart a k tomu kabelku Beyconé,kterou dávali na akci v New Yorku k prvním 100 flakonkum zdarma.Parfem se prý objeví v Evropě až za 4 měsíce.Je to sladká vůně,hodně ovocná.Není ale otravná:něco mi připomíná,nevím co.Ado,už jsi o ní něco slyšela?

la.reina 27.02.10 18:13

Souhlasím s Adou - La Perla J'Aime - nif mof - neurazí, nenadchne. :-(

aknel.77 27.02.10 17:36

Já mám růžové jablíčko bez puntíků,ale i teď v únoru ho používám na noc je moc příjemná ovocno-květinová.Ven si ho vezmu,až bude tepleji:)

Přidat komentář

Nejčtenější