Elizabeth Arden: Red Door

Velmi výrazná, těžká, květinově pryskyřičná vůně. Svojí výrazností je až protivná; úderností, s jakou se zakousne do nosu, se vyrovná i Flower od Kenza, jenže zatímco Flower je zajímavá a moderní, Red Door je typická těžká vůně pro dámu ověšenou zlatem a oblečenou ve řvavé červeni. Red Door je těžká ocelová koule, která vás urychleně stáhne do hlubin nevolnosti a migrény. Nenoste ji v teplém počasí a když už musíte, snažte se mě nepotkat.
Dámy (neumím si parfém představit na mladé holce), které milují vyzývavé a výrazné vůně, mohou Red Door klidně risknout i naslepo. Bude pro ně číslo jedna.

Maminčin verdikt: moje oblíbená. Dávám si pozor, aby nedošly zásoby. Výrazná, nepřehlédnutelná květinová vůně. Když otevřu skříň, vyvalí se na mě ze všech šatů vůně Elizabeth Arden :)

Vůně Red Door byla uvedena na trh v roce 1989, tedy v době, kdy se nosila proklatě široká ramena, vosí pasy, vysoko vyčesané načechrané vlasy a make-up, jaký by dnes byl na hranici nevkusu. Red Door se do té doby musel perfektně hodit.
Red Door je mimochodem vlajkovou lodí Elizabeth Arden, červené dveře jsou symbolem firmy. Elizabeth Arden vlastní například salóny krásy a lázně Red Door.

Nejnovější tvář Rudých dveří - Catherine Zeta Jonesová.Nejnovější tvář Rudých dveří - Catherine Zeta Jonesová.

Nejnovější tvář Rudých dveří je Catherine Zeta Jonesová. Půvabná a poměrně mladá Catherine mi k Red Door příliš nesedí, při pohledu na ni bych si představila jinou vůni (také výraznou, provokativní, ale ne až tak řvavou jako Red Door).

Autor: Ada

.

Témata článku

Nejčtenější