Elizabeth Arden: True Love

Lehká, jemná vůně. Ze začátku výrazně voní vodními květy - dužnatá, nazelenalá, trochu nasládlá vůně, něco mezi melounem, okurkou, čerstvě posekanou trávou a rosou. Postupně se rozvoní pěkně do květinova. Na ruce zmizela zelená hlava rychleji než na papírku. Nemohla jsem se rozhodnout, jestli se mi líbí nebo ne, květinově-zelené vůně nejsou moje krevní skupina, nicméně True Love je poměrně povedená - mix elegantních květin a šťavnatého podtónu. Přestože je to eau de toilette, má i v teple dobrou výdrž. Špatně se mi z ní neudělalo, i když jsem ji zkoušela ve třicítkovém vedru.
Doporučila bych pro denní nošení nebo na romantický večer, umím si ji představit na dospělé ženě i mladé dívce.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Zuzi 25.05.10 11:34

Příjemná vůně s dlouhou výdrží.

Lucienna 26.11.09 19:39

Akorát jsem si jí přinesla z pošty, objednávka naslepo. Líbí se mi, příjemné ženské krémové květinky. Přítel ale konstatoval, že voní stejně štiplavě jako mýdlo.

luckyhope 03.08.09 10:07

Za tu cenu opravdu příjemná, krémová vůně - cítím v ní modrou Niveu s květinkami :-). Výdrž střední, neztrácí se tak rychle jako letní svěženky.

luu 14.07.09 11:08

pre mna je trochu tazka, nieco mi na nej vadi, neviem to ani charakterizovat ci to je ta kremova vune, alebo je to samotny zaklad. Ale kvety su u mna tiez citit, len velka prevaha toho kremu, co pre mna neposobi lahko.

Nazaretka 12.07.09 21:07

krásná krémová vůně…sic je to polévačka…ale za tu cenu neva…objednaná naslepo…a nezklamala:)

anonymní 15.11.08 13:50

Příjemná cena, po překonání divného začátku se objeví příjemná krémová vůně,s překvapivě dlouhou výdrží, alespoň na mě.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější