Emanuel Ungaro: Diva

Diva je celkem pěkná květinově orientální vůně s chyprovými podtóny, i když mně přišla docela průměrná - nasládle kořeněný základ, květinové jádro, ylang-ylang, nenápadná citrusová nota. Kdybych potkala ženu navoněnou Divou, řekla bych si, že pěkně voní, ale neměla bych nutkání ji pronásledovat a hádát, co to má asi na sobě. Nicméně jste-li diva a samotná vaše osobnost má takový šarm a rozměry, že naplní celý sál, takže ji nechcete přebíjet, tahle vůně by mohla být ta správná volba - vznešená, ale ne křiklavá.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Daniela44 29.10.11 12:37

Oceňuju dobrou výdrž. Diva se mi moc líbí, je to dřevitá chypre s růží, nasládlá, trošku mýdlovo-krémově čistá. Připomíná mi Cabaret, který je nádherný, jen na mě nevoní tak žensky, jak mám ráda.
Když jsem byla malá holka, už v tom věku, kdy jsem registrovala šminky, trvalé atd, se mi hrozně líbilo, když se šlo někam „ven“ a máma s tetou konečně vylezly z koupelny připravené vyrazit. Diva mi tu směs krémů, líčidel, upravených vlasů, čistého oblečení a lehkého parfému připomíná. Taky jí moc ráda nosím po sprše na spaní.

Jean 23.03.11 21:46

Je opravdu pěkná, tak jak píše Ada a má nádherný flakon, který je ve skutečnosti ještě hezčí (přesně jak píše Ilenni). Ale děsí mne ta „růžovka“, o které dnes Ada píše.

jana a. 03.02.11 22:56

JO,klasika.Ostrá chyprovka,ale elegantní.Pro všechny ročníky.Prý ji nosí Sophia Loren.

llenni 20.08.10 23:06

Kdo miluje Safari, bude milovat Divu. Nějakým tónem totiž připomíná do největší krásy již rozvoněné Safari. Je jemnější, ale stále poměrně výrazná. Nemá tak ostrý začátek a je to od začátku do konce nositelná, nádherně ženská vůně ve flakonu, který vypadá ve skutečnosti o 100% lépe než na fotografii. Jedna z těch vůní, které si časem nenápadně zmizí a mně to bude hodně líto.

barbucha 17.09.09 17:38

Opět se mi potvrdilo, že chypre nemůžu…jako bych seděla v tramvaji - za někým, kdo si už dlouho nemyl vlasy a prosypal je narychlo suchým šamponem :-(

tapuz 26.08.09 15:59

K Divě se opakovaně vracím, je báječná. V nejlepším smyslu slova klasika. Nejvíc z ní cítím santal a vanilku, to celé oživené lehkým květinovým závanem. Ta vůně se mi zdá dokonale povedená, naprosto vyrovnaná, nic z ní nevyčnívá, je elegantní, má dobrou výdrž. Milovnice květinových a jiných svěženek by byly zklamány, milovnice „žlutých jantarových“ vůní nešlápnou vedle. Používám ji i na denní nošení, při umírněné aplikaci neobtěžuje svou nositelku ani její okolí.

evik77 09.04.09 18:59

Mírně kořeněná, elegantní, Hodí se do práce i do divadla.

Kleaa 20.02.09 11:33

elegantní čistá vůně, drží, škoda že není trochu sladší, ale jinak super

Vlasta 21.09.08 14:30

Diva-báječná

ippolita 06.08.08 20:00

tento parfem je jeden z prikladov ked sa nazov velmi podari - mne Diva uplne vystihuje typ nositelky - vyrazna, klasicka, v barokovom odeve (trochu nadsadene) odeta zena, z ktorej sala vela dramatickej energie. Vhodna do divadla, alebo na podobne velkolepe prilezitosti, ale nebala by som sa ju nosit ani bezne. Je nezvycajna v porovnani so sucasnymi popularnymi vonami, a preto vycnieva z priemeru.

moajli 22.11.07 14:46

…ještě jsem zapomněla dodat, tu vůni bych si koupila už i kvůli tomu flakonu :)

moajli 22.11.07 14:44

Tuto vůni jsem si nedavno pořídila, dlouho jsem kolem ní obcházela a očichávala, nakonec asi po roce jsem se rozhodla. Jak píše Ada, není nijak výrazná ale pro mne je to elegantní vůně hodící se pro každou příležitost, vůně která neobtěžuje vás ani okolí. Ostatně díky Adě již vím, co mne k ní přitahovalo - ten chyprový podtón …pro mne tato vůně ale znamená hlavně květiny a koření v jemném, mírně teplém provedení. Ostatně říká se přece, že pravá krása je v jednoduché eleganci.....

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější