Escada: Escada (Signature)

Na papírku se mi zelená Escada hodně líbila - ze začátku byla taková citrusově svěží, potom květinová, zdála se taková luxusně jasmínová a trochu mi připomínala Love in Paris. Vyzkoušela jsem ji tedy i na ruce a to už mě zklamalo, čekala jsem něco výraznějšího a jasnějšího. První tóny Escady jsou tlumeně svěží, taková kombinace mořské vůně a zeleně. Necítila jsem žádný rybíz ani citron, nezdála se mi ani výrazně okurková či melounová, přestože vodnatě svěží podtón melounu jsem našla.
Srdce je květinové a poměrně jemné, sklouzává bohužel až k mdlému. Vyniká jasmín a magnolie, dokreslené konvalinkou a zbylými květinami. Má velmi lehoučkovou mýdlovou příchuť. Po rozležení květinového jádra začne Escada jít do sladka (vanilka) a trochu do dřevita. Uzavřela bych tedy konstatováním, že se jedná o sladší květinovou vůni s dřevitým nádechem a sklony být trochu nevýrazná. Je to typ vůně, který by se dal koupit i naslepo nebo jako dárek.

Maminčin verdikt: když jsem si ji očichala jen tak z papírku, líbila se mi. Ale potom se mi dostal do ruky vzorek a už jsem nemohla pochopit, co mi na ní přišlo tak úžasného. Najednou se mi zdála slabá, obyčejná, nic co bych musela mít.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Lilian 17.10.10 20:37

Právě jsem si ji objednala a jsem na ni moc zvědavá :-) Podle komentářů se asi moc neujala, ale na tohle moc nedávám. Každýmu voní něco jiného. Někdy vybírám i podle flakonu… A že tento flakon je krásný, teda aspon pro mne. Nechám se překvapit :))

Ingrid 06.11.09 09:54

Na papírku jsem cítila zvláštní mix ovoce,svěžích tónů a vanilky,na těle je to převážně citrusová směska,ze které občas vystrčí nos černý rybíz,pro mne nezajímavá.

viky 27.03.09 16:56

připomínaly - pardon

viky 27.03.09 16:55

Zkoušela jsem ji kdysi dávno a pamatuju si, že se mi docela líbila. Nebýt místy těch tónů, co mi připomínali osvěžovač, tak si ji snad i koupím.

anonymní 19.02.09 11:53

mě se tahle vůně jako jediná od escady nepříčí, ale nikdy bych ji nepoužila na sebe…líbilo by se mi, kdyby takhle voněla má koupelna..:-)

ankaj 09.01.09 22:55

Dnes jsem vyzkoušela - a teď už vím, čím to vonělo v létě hodně žen, které mě míjely. Až bych řekla, že v oblíbenosti se blíží Light Blue. Já cítím konvalinku, zkříženou s broskví. A tak lehce i ten rybíz, ale to až když jsem si přečetla složení.
Není to nic pro mě. A navíc ta masovost …

Arome Angie 17.11.08 10:55

Na jar-leto super,rychle mi vyprchala,
ale zase by som do nej investovala.

macska 05.03.08 10:26

Zkusila jsem na kůži a měla pocit, že je to špatný vtip. Ve složení kromě melounu nic podezřelého nevidím, ale na mně vzniklo cosi evokující odlakovač…

dasa 30.01.08 14:59

mam tuhle vuni moc rada

Lena 23.12.07 12:31

A mně se líbí a moc.

Přidat komentář

Nejčtenější