Escada: Magnetism

Magnetism patří podle mého názoru mezi povedenější vůně od Escady. Bude se však líbit jen milovnicím hodně sladkých vůní. Je totiž přímo cukrově pudrová, voní jako šuplík plný rtěnek, sladkých (nikoli ovocných) bonbonů a kousků čokolády ve vanilkou provoněném sametovém pytlíčku. Chvílemi jsem v té vanilce bohužel nacházela trochu plastelíny, takže stoprocentní spokojenost to nebyla, ale při čichání k papírku jsem se usmívala - Magnetism je taková milá, voní dětstvím, babiččinou pudřenkou a ručičkama upatlanýma od čokolády.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

vjerca83 27.05.11 16:07

Když jsem tuto vůni dostala od kamarádky, tak mi poprvé moc nevoněla, ale pak jsem se do ní doslova zamilovala. Vím, že spoustu lidí odpuzuje Escada, ale já jí můžu. Mám ráda sladké vůně, no u Escady spíše přeslazené :) Už jí mám podruhé.

Lana 14.10.10 18:08

Mám ráda gurmánské a sladké vůně, ale tahle je pro mě něčím křiklavá a mišmašová. Těch kytek a vanilky je tam moc a je to celé nějak divně poskládané, navíc je to v takovém moderním umělotinovém hávu. Potvrzuje mi to, že já Escadu nemůžu. Na mě nejvíc vynikly zelené listy ve spojení s vanilkou a dost se to bilo. Jedna malá složky mi navíc velmi vzdáleně připomněla vůni z 80. let Exclamation (vykřičník), ze které mi nebylo dobře, a tím byl ortel vyřknut.

Mesulka 21.06.10 21:58

Toto je moje nejoblíbenější vůně. Právě jsem si koupila už třetí flakon, a zůstanu věrná i nadále.Každý kdo ji na mě cítil, tak se mu líbila :)Připomíná mi z dětství takové kulaté růžové lízátko se žvýkačkou uvnitř :)

Blanche 31.03.10 08:06

Tuhle vůni miluju a to nejen proto, že to byl úplně první dražší parfém, který jsem měla možnost kdysi očichat :-) Je to sice vůně opravdu hodně sladká, ale něčím sympatická a proto pořád váhám, jestli si jí koupit. Srdce a nos volají ano a rozum neví, jestli bych měla chodit zahalená do oblaku cukru :-)

haifa 25.03.10 09:36

Moc krásná vůnička , překvapila mě bazalku jsem si neuměla představit v parfému , když jsem žila v Itáliii často jsme z ní dělali Pesto ale i k těstovinám ale v parfému jsem nějak si nemohla představit a ehle to je nádherná cítím ze začátku čerstvou bazalku je tak svěží i když se rozleží do cukrové ho pudru spíčš vaty je velmi sexi , jedním slovem krásná i když malinko bolehlavová

Miška 07.10.09 10:55

Je to uzasna vona, je sladka, ale nie prislis, ma aj kvetinovy podton, je tomoja naj vona spolu s Hugo Boss woman EDT

Albeni 28.07.09 12:10

Cašmir je opravdu sladší. Tahle Escada je příjemná, taková hravá, a líbí se mi na ní ta pudrovost. Každopádně mnohem lepší než třeba Pacific paradise :-/

Aimirin 20.12.08 22:46

Sladká vůně, ale ne přehnaně. Sladší mi přijde například vanilkový Chopard - Casmir. Zde je sladkost vyrovnána kořením a hořkostí některých květin.

Pánům se velice líbí.

anonymní 15.04.08 10:48

Těžce sladká vůně, ale po rozvonění je v ní trochu něčeho hořkého kořeněného,co mně na ní přitahuje. Takže do chladného počasí nositelná…

evik 27.02.08 16:34

Hm, zvláštní, prý patří mezi povedenější vůně od Escady, to nechci ani vědět, jaké jsou ty nepovedené…mag­netism mi přišel jako vzorek zdarma a budu ho asi muset vyhodit. Ani omylem mi nepřipomíná dětství, ledatak dětství strávené v nightclubu…

Bernie 20.12.07 20:20

Magnetism mi v něčem připomíná červené Emporio Night. Na rozdíl od Armaniho se mi ale Escada Magnetism libí. Voní mi sladce, jemně pudrově a s nádechem lékořice. S výdrží jsem vcelku spokojená.

Kerze 09.10.07 20:43

Vida, květ mandloně - a já pořád, proč mi tak voní - kde je něco s mandlemi, jsem ztracená…

Garfield 31.05.07 19:13

Magnetism mě okouzlil svým prvotním závanem svěžích lístků v kombinaci s cukrovou sladkostí, nikde jinde jsem nic podobného necítila a měla jsem doslova nutkání flakónek vypít.Nicméně svěží lístky vyprchají a zůstává už jen sladkost a ke konci bolehlavová, nepříjemně kořeněná sladkost.

Přidat komentář

Nejčtenější