Estée Lauder: Beautiful Sheer

Beautiful je vůně z 80. let s aldehydy, je tedy ostřejší a hodně mýdlová. Kdo by čekal od novější Beautiful Sheer něco na ten způsob, bude hořce zklamán - nebo možná příjemně překvapen.
Zpočátku jsem měla pocit, že Beautiful Sheer je jen jedna z řady nudných ovocenek - že si Estée Lauder taky chtěla uvařit svůj ovocný odvárek - naštěstí to netrvalo dlouho a ukázala se pravá tvář Beautiful Sheer. Ovoce tam je, to ano (šťavnatá hruška), ale také tam jsou květiny, konkrétně lípa, mimóza a trochu bílé liliové vůně, a také pěkný zelený podtón jako když bosýma nohama rozšlapete trávu. Celkový dojem je vlhký, šťavnatě svěží a přestože vůně dostala růžovou barvu, řekla bych, že hraje úplně jinými odstíny - bílou, žlutou, zelenou, krémovou a šedou. Je velmi živá a optimistická a doporučila bych ji všemi deseti na nadcházející jaro.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

pichjit 15.06.08 08:20

Před pár lety jsem po ní toužila, ale když jsem ji asi potřetí zkoušela, bylo na mě těch hrušek moc, prostě ovocenky nejsou moje. Je hezká, ale ne na mě. Původní Beautiful se mi líbí víc.

Naja 22.02.08 07:38

Já vám nevím, byla jsem teda velmi zklamaná, ale protože jsem čekala úplně něco jiného. Na mě to působilo tak nějak uměle, až synteticky (jako igelitové pytlíky v kartónové krabici), až po dlouhé době jsem tam objevila nějaké květinky a ovoce.

Ivona 24.09.07 15:10

…vůně naprosto splňující můj vkus…zvláště úchvatně se rozložil onen tón zázvoru…a v kombinaci se zralou hruškou je to ztělesnění radosti..

Nejčtenější