Estée Lauder: Knowing

Na papírku se mi zdála podezřele mýdlová, chtělo by to spíš zkoušku na ruce, neboť uživatelky Knowing většinou mluví o květinově orientální vůni a ne o mýdlové vodě.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

pichjit 23.11.10 21:08

Knowing jsem měla a podle okolní teploty jsem kolísala mezi aldehydová a chypre.. Je myslím prostě obojí, jsou tam aldehydy a je to jasná chypre a je to hlavně elegantní krásná vůně květin. Nosila jsem ji ke všemu, stačí se cítít dobře a umět to dát najevo.

barbucha 29.05.10 01:06

Kdepak květinový orient, kdepak mýdlovka…krásná chyprovka, která mě jako první smířila s tímto typem vůně. Myska má pravdu - noblesní, to je to slovo. A držák jako málokterá.

Myskamauska 28.05.10 16:29

Tahle vůně se opravdu povedla,jedna z nejhezčích co mám.Noblesní a kvalitní a nevidím ji na norkový kožich,ale docela normálně na běžné nošení.Aplikovat ovšem s rozumem,je to silný a dobře držící parfém.

IngridR 02.03.09 03:43

Kazdy mame predstavu ako vonaju babicky na tahu v opere. Pre mna je to cela kolekcia od Estee Lauder. Obrovske, tazke ruzove opary prerazajuce vzduch. Knowing je podla mna dobry parfum na zimu k norkovemu kozuchu, pod vrstvy svetrov. Potrebujete len kvapku.

petra 17.12.07 16:14

Já jsem zkoušela na ruce, mýdlová je, ale zároveň hooodně květinová. Je to taková opulentní vůně, hodně květin a aldehydů, celkově dost podobná No.5, myslím typově. Neřekla bych, že je orientální, spíš opravdu květinově-aldehydová. Je krásná!

Arome majdalena 05.01.08 14:23

Mám ji ( 75 ml ) byla jsem nadšená, ale už několik měsíců jsem ji nepoužila. Dlouho drží, nevím, jestli ji někdy vyvoním. Snad na ni dostanu zase někdy tu správnou náladu. Ale krásná je.

Přidat komentář

Nejčtenější