Estée Lauder: Pleasures Intense

Hned pro začátek musím konstatovat, že přídomek „Intense“ nemá tato verze Pleasures jen tak pro nic za nic. Je opravdu intenzivní, výrazná a nepřehlédnutelná a má velmi slušnou výdrž.
Po chvíli zkoumání mě napadlo, že je to vůně ovocného stromu. Je v ní cítit vůně čerstvého ovocného dřeva, intenzivní sametová zeleň listů i ovoce, případně i květy. Není to svěženka, kterou bych nosila v létě, svou silou by porážela kolemjdoucí, spíš bych ji nasadila na jaře jako předzvěst, že brzo vypukne pestře barevné, voňavé a nemilosrdně živé léto.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Arome Evajsek 25.09.11 20:44

Mám už podruhé, ke klasické Pleasures se vracím pořád, k této až po pár letech a jsem nadšená…nestříkám přímo, jen vcházím do intense mlhy nastříkané před sebe nebo nad hlavou, vydrží v pohodě půl dne a na oblečení i tři dny…momentálně řadím mezi TOP 3 vůně na podzim - zimu :-)A jako sladkou bych ji neoznačila…Flo­werbomb třeba fakt nemusím…:-D

Příspěvek upraven 25.09.11 v 20:45

Bea 08.05.11 09:09

Tuhle vůni já miluji, mám ji už po třetí…zbožňuji vůni lilií. Ale musí se s ní opatrně, je opravdu omamná.

bylinka 06.11.09 09:38

Nádherná, originálna, ako keby som vošla do sadu na jar, keď je všetko v kvete a v tráve voňajú fialky. Takéto asociácie mám ja. A okolie hodnotí veľmi kladne. Krása.

Katja 17.03.09 14:13

Pleasures intense jsem si koupila předloni na podzim/zimu. Kdo máte rádi těžší sladké vůně, tak je to ideál. vydrží,v zimně působí hřejivě. Cítit je sladce, jakoby pudrovo-dřevitě. setkala jsem se s tím, že první závan možná připomíná Angel od Muglera, ale je o poznání lehčí. Osobně po aplikaci Angel vstřebám všechny lehčí tóny a na kůži zůstává jen těžký zápach, takže pokud jste na tom podobně a nechcete se vzdát :) pořiďte si pleasures intense. (nebo flowerbomb od Viktora a Rolfa)

Riki 10.07.08 20:44

Je prima. Klasicka Pleasuers je lepsi, rekla bych, ale Intense je jeji skvela mladsi a dovadivejsi sestricka…

Kerze 02.01.08 10:46

Velmi hezká a velmi podobná Lys Mediteranée od Frederic Malle…

Arome Violet 24.07.07 10:14

tak tato vona ma velmi milo prekvapila.je velmi prijemne intenzivna:)skratka mnam:-))

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější