Etienne Aigner: Clear Day Light

Zdá se, že Clear Day Light je zdařilý příspěvek do rodiny čistých mýdlových a „krémových“ vůní. Vyzkouším ji ještě na ruce, protože mě zaujala, z papírkové zkoušky mám velmi dobrý pocit. Začátek byl ostřejší, ale záhy se rozležel do vůně čistého prádla - nemyslím tu ostře mýdlovou aldehydovou vůni, ale spíš voňavé prádlo vyprané v nějakém modernějším prostředku. Postupně se přidala lehká krémová nasládlost a cítila jsem i stopy bylinné zeleně.

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
Ellisie 10.9.08 10:50

Tuto vůni jsem si dle pozitivních recenzí koupila naslepo(v parfumérce neměli vzorek a jinde se koupit nedala)s nadějí, že to bude vůně čistoty,jemného mýdla..Vůně mě velice zklamala.Spíš to byl čpící puch zatuchlého mýdla. Dala jsem ho kolegyni, na které se vůně rozložila celkem jemně s náznakem do citronu..

Arome Smilla 31.1.08 14:50

Pripomina mi Jil od Jil Sander

Kerze 9.10.07 20:54

Nemám ráda svěží vůně, ale tahle je jiná, velice originální…možná svěží alternativa pro milovnice orientu…

Aja 26.7.07 19:05

Já jsen si jí koupila naslepo a lituji, pro mě je velice nepříjemná. Zvedl se mi z ní žaludek (nejspíš z bylin, které jsou hodně znát) Škoda, že ji nikde nemají k vyzkoušení, bývala bych si jí nekoupila. Darovala jsem ji tedy švagrové.

JK 2.7.07 18:13

Dala by se s něčím srovnat? Nemám ráda pánské mýdlové vůně, úplně nesladké jako třeba jsou vůně typu Cabochard. Ale hledám něco mýdlového, ženského a něžného. Neudělám s Clear day chybu?

Nejčtenější