Etienne Aigner: In Leather Woman

Trochu zvláštní vůně. Nevím, jak ji ohodnotit, každopádně mně se po rozvonění zrovna dvakrát nelíbila a určitě bych ji nedoporučila kupovat naslepo. Přišla mi tak trochu jako když si čichnete k prstům, jimiž jste jedli čokoládu - kombinace kakaové sladkosti a přirozené vůně lidské pokožky. Do toho jemné, také nasládlé, převážně růžové srdce se stopou tuberózy, a tlumeně ovocně sladké (švestky, rybíz) tóny hlavy se špetkou skořice. Bez kůže by In Leather (název v překladu znamená „v kůži“) byla pravděpodobně zapomenutelná květinová vůně, ale s tou kůží mi to nějak nesedlo. Určitě vyzkoušejte, líbí-li se vám kožené tóny ve vůních nebo máte rády tlumené, sladší vůně, které splynou s kůží a vytvoří dojem zralé, trochu smyslné elegance.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

cernakrajka 28.10.14 16:03

Tahle vune musi dokonale splynout s nositelkou, jinak je strasna. U me se tak nastesti stalo, je to velmi zvlastni, netuctova vune, trochu kvetinova, trochu kourova ale po onom splynuti cistotne dokonala…

Příspěvek upraven 28.10.14 v 16:05

sLenka 20.11.09 16:45

perfektna a originalna vona!!!!

evixx 14.11.09 11:00

… rafinovaná a šmrncovní

zdenka kubjátová 05.01.09 00:02

Je to má zamilovaná vůně-koupila jsem ji naslepo za pár korun a od té doby je to můj favorit číslo 1.

Pichjit 31.07.08 06:35

Opravdu je hodně zvláštní a i po několika zkouškách nevím, jestli bych ji dokázala nosit. Je opravdu kožená, jako nová kabelka z jemné kůže společně s nějakým lehce sladkým krémem. Ale řekla bych povedená a rozhodně neotřelá.
V Pure Purple Hugo Boss bylo toho semiše strašně moc, tady je to tak akorát.

Arome Šárka02 25.09.07 18:20

Mně připadá zajímavá…rozhodně vybočuje z průměru…

Zdenka 18.09.07 10:09

Příšerná vůně, určitě nekupovat naslepo! Na mně byla nejvíc cítit jako kožená bunda načichlá ze zakouřené hospody. Po ovoci nebo vanilce ani stopa. Byl to nevhodný dar, a dlouho se mi nedařilo se jí zbavit. Nakonec jsem ji darovala mamince, na které voní líp než na mně, možná i ta švestka je ze začátku cítit, ale myslím že ji stejně moc nepoužívá.

Přidat komentář

Nejčtenější