Givenchy: Eau Torride

Ze začátku udeří citrusovými tóny, později je z ní nejvíc cítit dřevo, koření a tabák; jako směs hoblin, tabáku a možná sem tam kousek sušených hub. Zvláštní? Torride je nevtíravá, suchá, ani trochu sladká, spíš přímo slaná. Žádné květiny, žádné sladké tóny. Jednoduchá a strohá. Pro koho by se mohla hodit? Pro ženu, která nechce mermomocí přitahovat pozornost okolí závojem z jasmínu, růží a fialek. Pro ženu, která se pohybuje ve městě. Nikoli však pro ženu nenápadnou, protože Eau Torride sice není vlezlá, přesto však svou netradičností zaujme. A určitě by ji neměla nosit žena, která chodí nenalíčená a ve svetru a v kalhotách, zkrátka jako chlap. Eau Torride by to ohavně zvýraznila a ztratila by své kontrastní kouzlo. V létě neobtěžuje všechny kolem sladkými květinami a vanilkou (což neznamená, že se bude všem líbit), v zimě zahřeje.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

ani 16.05.10 14:03

Nekupujte naslepo! Ja som tú chybu urobila. Cítim z nej hlavne tabak :(
Mám ju už druhý rok, plnú fľašku.. Minúť sa dá len snáď v kombinácii napr. s Calvin Clein One.

Ila 20.03.10 19:23

Koupila jsem si ji před lety na letišti a byl to docela přešlap. Jsem sportovní typ a tahle vůně mi přijde, že je takový divný zabiják ženskosti. Tenkrát mě zaujala kvůli své neotřelosti, ale je až moc tvrdá. Žádnému z chlapů v mém okolí se nelíbila. Chce to dost sebevědomě ženskou nositelku, která nepotřebuje svou ženskost podtrhnout, ale naopak jí utlumit.

aada 16.10.09 18:28

citim citron, med a krabičku cigariet, po hodine sa to celkom da, ale ta prva hodina je utrpenie…

meda85 30.07.09 10:50

je opravdu „slaná“, žádnou podobnou neznám, cítím tam ještě kromě tabáku libeček lékařský lidově „magi“ a to máme moc rádi v jídle…je to možná ta bylinka , o které se tady už zmiňovalo…líbí se mi na léto, je osvěžující

plevanka 16.07.09 11:02

Moc se mi líbí, slaná svěží vůně na léto…

sLenka 14.07.09 14:30

Vlastním tuto vůni krátce, ale líbí se mi čím dál víc. Neotřelá, zvláštní, určitě nemá mnoho obdivovatelek. A to je hlavní, nemám ráda líbivky, které má každá.

Arome jade 09.07.09 18:41

souhlasim s popisem, trefne, mela jsem ji kdysi a nedavno jsem se k ni vratila, mila zmena na leto, rozhodne nekupovat naslepo:)

anonymní 05.09.08 16:36

Tahle vůni mám moc ráda. Rozhodně z ní necítím houby ani nic podobného - spíš citrusy. I když není sladká, nepřipadá mi ani „slaná“. Přijde mi svěží, ale zajímavá. Je škoda, že na mně malou výdrž, jinak bych si ji určitě koupila.

Míša 24.07.08 09:31

Moc zajímavá, svěží, lehce citrusová, střídmě výrazná vůnička. Citím z ní snad nějaké bylinky, a to jako když si je rozemnete v dlaních, houbičky jsou tam určitě taky trochu, ale hodně hluboko vespod a hezky.

Pavla 28.06.08 17:05

Je zvláštní, jak v ní každá cítíme něco jiného. Někdo syrové houby, někdo fíky a datle a já zase čaj. Pořídila jsem ji nedávno ve slevě, moc se mi líbila, ale mám pocit, že nemá moc valnou výdrž.

Ola 26.05.08 16:26

Tak já cítím hlavně ty citrusy říznuté syrovými houbami… Pro mě je to naprosto hrozná vůně a rozčarování,a to jsem si koupila 50-tku naslepo!Po vyzkoušení několika vůní od Givenchy, jsem dospěla k názoru,že se od nich raději budu držet dále:)

Christabella 25.05.08 20:40

Na začátku hodně citrusová, postupně citrusy ustupují, přidává se směs soli a tabáku a opravdu mi připomíná pláž resp.vůni kůže po koupeli v moři ⇒ líbí se mi :) Výdrž 4-5 hodin při jednom opatrném stříknutí na kůži.

sLenka 25.02.08 14:10

Tuhle vůni jsem objednávala naslepo,je to pár týdnů, mám ráda zvláštní a nesladké vůně, tak jsem doufala… Hned po ozkoušení jsem však věděla, že jsem se moc netrefila, necítím z ní nic než tabák, jako když si otevřu krabičku cigaret. Jsem nekuřák a tak mě to nijak neuchvacuje. Tak mi tady stojí..... Dneska se mi však stala zvláštní věc, stála jsem v bance za takovou šmrncovně oblečenou zrzkou, která moc pěkně voněla, zvláštně, ale pěkně. Celou dobu jsem si říkala… co to je za vůni? .. to přece znám? A až venku mi to došlo, byla to Eau Torride a moc jí slušela. Asi jí ještě zkusím… :-))

Renča 19.12.07 21:35

Moc krásná vůně. Jakmile ji jen otevřu, rozvine se jaká si „Givenchovská“ stopa, která mi evokuje nějaké vzpomínky (jaké nevím sama) a nemůžu se jí nabažit. Už jen to mě celý den naladí na příjemnou notu.

Arome Šárka02 11.11.07 17:52

Není to špatná vůně, ale znám lepší. Cítím v ní nějakou syntetiku a také málo vydrží. CHválím tvůj web Ádo, jsem na něm téměř každý den.

anonymní 31.08.07 16:02

Zvláštní, příjemná, určitě zajímavá a neotřelá.

Mia 29.07.07 13:58

Toto je moja letná jednička. Ja v nej cítim figy (datle), hoci nie sú v popise a je pre mňa vždy príjemnou osviežujúcou sprchou.

anonymní 28.07.07 20:44

Je strasna. Strasna…to neni vune! Strasna temer ako vsechny vune od Givenchy. Tahle obzvlast.

anonymní 26.06.07 14:25

Musím reagovat na tuto vůn!Mám hodně parfémů,ale tuhle miluji a budu ji věrná hodně dlouho.Je jednoduchá,ale právě tím si mě dostala.Souhla­sím,že je"slaná",ale tím je atypická a okouzlující.I na mém muži voní pěkně,zdá se mi unisex.

Maty 25.06.07 14:59

Na tuhle vůni jsem byla opravdu zvědavá!!!Hlava je opravdu citusová,ale rychle vymizí.Je hodně zvláštní,ale krásná!!!Bude se líbit ženám,které nesnesou sladárnu.Připomněla mi dovolenou u moře…vyjdete z moře a ještě mokrá si lehnnete na rozpálený písek,jak osycháte a přičichnete si ke kůži,tak přesně tak mi voní-písek a mořská sůl!!!Na léto ideální,nebude ji mít každá!!!!

Přidat komentář

Nejčtenější