Givenchy: Very Irrésistible

Na první dojem podivná směs květin a koření. Sytá vůně růží se mísí s malinko „větrovým“, sladce kořeněným anýzem a „vánočním“ kořením (badyán, možná špetka hřebíčku a skořice). Zároveň je z vůně cítit kakaově kávový podtón. Celkový dojem je spíš chladnější, ale zároveň sladký a těžší. Zaručeně upoutá pozornost, možná bude někomu protivná, na muže bude nejspíš působit svůdně. Do tepla raději nebrat.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Gabi59 09.11.10 12:51

tak já mám to štěstí, že mi nevoní ani po kakau, ani po vložkách - jako jiné pisatelce…, ale pro květinách a koření,a jsem moc ráda, protože nemám ráda, když se vůně prvoplánovitě líbí všem…pro mě je také prostě very irresistible

Myskamauska 07.10.10 16:19

Taky se přidávám k těm,kterým se moc líbí.Je opravdu velmi svůdná a určitě i rafinovaná,pro­tože komplimenty na ni mívám opravdu často.Mám i Sensual a vnímám ji prakticky stejně.Když jsem si parfém pořízovala,tak jsem netušila,že se bude líbit tolika lidem.

katheriin 07.09.10 15:28

Je originální, svůdná a hezky voní. Zkrátka jsem si ji zamilovala :D

Kylie 26.09.09 16:46

Pro mne je to jedna z nejnádhernějších vůní. Má v sobě něco originálního.. Je velmi jemná, přitom výrazná. Velmi ženská a sexy! ;) Nemohu se jí nabažit hlavně v chladnějších měsících. Mám už snad pátý flakonek :))) A pro ty, které si myslí, že je pro ženy nad třicet.. Nyní je mi 27 a nosím ji od dvaceti!!! :)

Tanushka 25.08.09 22:19

Není nepříjemná, ale zase mě ničím neokouzlila, řekla bych, že její odnože jsou mnohem lepší…

Ingrid 08.05.09 10:14

Pro mne krásná vůně,ubírá se muglerovským směrem.A opravdu působí svůdně,ten anýz jí dodává takovou pikantní špičku,věřím,že se opačnému pohlaví líbí a taky souhlasím s názory,že by se snadno zprotivila,sama bych si ji nechala jen na některé příležitosti.

Lynnet 30.04.09 20:52

Tato vůně mě naprosto nezaujala ale mám v plánu si pořídit Summmer Coctail,na kterou tady ještě není recenze tak doufám, že nešlápnu vedle :-) Sice to má být odnož této vůně ale každá je úplně o něčem jiném.

sLenka 04.02.09 11:17

Souhlasím s Elise ,krásná vuně ,ale stejný učinek bolehlavu po delším nošení.Nevím co mě v té vuni tak vadí,ale stačí ji mýt pul dne na sobe a už bych jí smývala.

Veru 29.10.08 21:45

Jedost jedinečná a svým způsobem skvělá. Pokud vás z ní nerozbolí hlava, je to výhra na studený půlrok (rozuměje podzim, zima, časné jaro). Já se ze vzorečku párkrát navoněla když jsem v zimě vyšla z plovky a měla na mě podobný efekt jako svařák (nemyslím teď svařákové aroma) - zahřála a úžasně povzbudila (po plavání na mě vždycky padne únava). Super!

Arome elise 21.10.08 15:59

Úžasná vůně, pro muže velice sexy a ženská, bohužel jsem ji po spotřebování poloviny musela odložit, začala mě z ní bolet hlava a ještě teď po letech, když ji cítím, má to stejný efekt. Uvažuji ale o koupi novinky Absolutely Irresistible (na kterou bych od Ady uvítala recenzi), můj přítel je z ní naprosto nadšený, ale já se opět bojím migrény :(

anonymní 02.10.08 20:41

dostala jsem vzorek,můj přítel mi řekl, že voním krásně,ale ta cena

atyzek 16.07.08 21:57

Podivně namíchaná vůně, cítím tam jen samé nepříjemné složky, větrovou sladkost a štiplavé koření. Je to hodně specifická vůně a myslím že i velký držák.

anonym 23.03.08 14:26

Nevím, nevím. Mně připomínala vůni slipových vložek Carefree.

Angelika 30.01.08 14:40

Ja musim pritakat, je moc zvlastni, ale neni mi oproti jinym vunim protivna, na vecer idealni, v zimnich mesicich i pres den neni problem, ale jak jiz bylo predeslano - chce to stridat i s jinymi vunemi, jinak se ji clovek „preji“…Par jedincu opacneho pohlavi hodnotilo vuni jako zahadnou a svudnou:-)

cap 12.01.08 13:41

Tuto vůni miluju. V létě se nosit nedá, zato v zimě je naprosto úžasná. Na večer j e ještě lepší sensual.

petra 11.11.07 21:06

Tak já přidám jednu pozitivní reakci, protože mi připadá tato vůně opravdu krásná, nepřipomíná žádnou jinou vůni, je dost odlišná, a možná proto taky oblíbená :) Navíc je to držák a já ji jako jednu z mála cítím na sobě celý den. Ačkoli je v ní tolik růží, já je tam necítím, asi je to tím, že nemám tak vycvičený nos, necítím ani to kakao, jak píše Ada v recenzi, spíš ty květiny a badyán. Souhlasím, že je to dost sladká těžší vůně vůně a hodně sexy. Podle mě je prostě „very irresistible“.

novlen 12.08.07 15:33

Také nechápu, na co se kolem ní při jejím uvedení tropil takový humbuk a proč se dočkala tolika verzí. Určitě je svým způsobem jedinečná a NĚKTEŘÍ muži po ní jdou jak vosy po bonbónu, líbí se i některým ženám, ale na soustavné nošení jednoznačně nedoporučuji. Sama jsem dokázala vypotřebovat necelou polovinu ze 75 ml balení a musela jsem ji odložit. Je tak specifická, že ji prostě déle nedokážu vystát.

anonymní 18.07.07 16:50

Aj mne ja maximalne protivna a nezazivna, celkovo Givenchy - produkuje naozaj kusky, ktore niekedy vypalia ako nevône.

J 02.07.07 18:16

Patřím k těm, co jim je protivná:) ale líbí se mé 89leté tetě

Přidat komentář

Nejčtenější