Gucci: Gucci Eau de Parfum

Kosatec, kmín, pižmo. Tolik stručné složení, které uvádí web Gucci. Na některých testerech a v reklamách najdete složení rozšířené: v hlavě pomerančový květ, tymián, kmín; v srdci kosatec, heliotrop, cedr; v základu cistus, vanilka, pižmo. Nejvýrazněji je cítit snad pomerančový květ, kmín a k tomu cosi sladkého, snad vanilka, heliotrop nebo něco z toho v kombinaci s kosatcem. Po rozvonění výrazněji vystoupí i živočišnější základ. Výsledek se špatně popisuje, Gucci je zážitek, který je nutné si dopřát osobně. Bude se líbit milovnicím originálnějších orientů.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Renama 19.10.10 22:41

Jedna z mých oblíbených podzimních vůní. Krásně zahřeje, je cítit kořeníčko, pomerančový květ i ten kmín. Poprvé před lety mi nevoněla, podruhé jsem z ní ovšem šílela. Poznámka - moc hezky voní ke koženým věcem ( myšleno bunda, kabát). Hezký bude i na kožešinovém límci, tam si dávám těžší kalibry.

bogota 26.09.10 11:50

Můj nosík k ní musel vyzrát, pamatuji si, že před lety mi přišla jako strašný smrad, ale zato teď se nemohu nabažit. Paráda! Mé okolí ji buď zbožňuje, nebo nesnáší… :)

Myskamauska 22.12.09 12:45

Nedokázala bych ji v žádném případě nosit,pro mě moc kmínu,pižma i živočišnosti!!!

Dalia 29.11.09 15:19

Vnímám ji naprosto stejně jako Pichjit. Je to luxusní vůňka, kterou je nutno umět nosit s noblesou.

pichjit 18.09.09 12:03

Krásná, kořeněná vůně, hřejivá s pomerančovým květem. Úžasná na podzim/zimu.

Katka 05.07.09 22:44

Moc zajímavá, luxusní, jen v ní strašně cítím kadidlo, a to až moc…

barbucha 23.06.09 17:26

Moc pěkná, osobitá a neobvyklá. Taková temnější vůně s velmi příjemným pižmovým (?) koncem.

klubko 22.01.09 11:27

Mně moc svádivá nepřijde, originální a zvláštní ale určitě ano. V mých parfémových začátcích jsem si k ní přičichla v parfumerii a buransky si pomyslela: „Fuj, co je to za smrad?“, abych pak sáhla po její růžové sestře - Gucci Eau de Parfum II. Ta se mi líbí stále, ale jednička je prostě jednička. Teplá, lehce živočišná, splývající s kůží.

1Miru 31.12.08 23:11

..jedna z nádherných vůní od italů…Pro mne to jsou nasládlé kosatce proteplené pižmem a šmrncnuté kmínem.Řekla bych - docela svádivá vůně..?Dost se mi líbí.

Arome Anna 08.06.08 18:38

To Brokerbaby: Taky s vámi souhlasím, JPG 2 znám i vzorek mám a na tom saku by fakt „psala“ :)Škoda,že na mě voní jako vanilková plastelína,ale výdrž skvělá. V parfumerii mi velmi milá slečna prodavačka nedávno ukázala z novinek co mohla a mezi nimi i dámský JPG a říkala,že s ním boduje na celé čáře. Já zase boduji s novým Gucci by Gucci (2007).

Brokerbaby 31.05.08 11:15

To Anna: máte pravdu, ke koženému saku je úžasná, ale to je i JPG Classique, nebo JPG 2, a ta unisex dvojka mi přijde v poslední době zajímavější než Gucci, řekla bych že základ je tam podobný ( nemám prostudováno ), ale u Gucci tím končí, kdežto JPG je něčím říznutý a to něco mě dokáže šimrat v oblasti žaludku:-)Řekla bych že Gucci je pro mě jednotvárný, stejně jako ta kostka, má své hranice, kdežto JPG se rozlízá do dalších tvarů a pocitů.

anonymní 30.04.08 13:23

Já v ní cítím trochu kůži, ale jinak je to vůně velice specifická a osobní. Je luxusní, žádná lacinná vůně a jako takovou je třeba ji umět nosit. Na zimu ideální, hodí se k ní kašmírové svetry a vlněné kostýmky. Měla jsem i sprchový gel a v kombinaci s parfémem byl uchvacující. Líbí se i mužům, je taková lehce živočišná.

Arome Anna 13.04.08 18:50

Originální vůně. Na sobě ji moc ráda nemám,vadí mi právě ten živočišný odér,ale na koženém saku je úžasná!Tak teprve vyniknou květy s vanilkou, podmalované pižmem. Někde jsem četla,že někomu připomína hnědou WC kostku a bohužel něco takového tam opravdu cítit je, ale i tak ji budu použivat pro její výdrž a neobvyklost.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější