Gucci: Gucci pour Homme II

Jestli znáte první Gucci pour Homme - „hnědou kostku“ - můžete si novou „modrou kostku“ představit jako její mladistvější verzi. První pánská Gucci je temná, těžká vůně plná kadidla a kůže, a měl by ji nosit jen muž, který ví, co dělá, protože jinak dojde k tomu, že vůně nese majitele a ne obráceně.

Gucci pour Homme II se chytla moderního trendu pánských vůní se sladkým základem a štiplavě sladkým kořením. Výrazně vyniká skořice, o něco méně pak nové koření a čaj. Místo olibana je v základu myrha, takže modrá kostka není tak výrazně kouřová jako hnědá. Celek je zjemněný snad špetkou levandule, nebo možná fialky - výsledek je stále rozhodně pánský, ale trochu jemnosti se dnes prostě v pánských vůních nosí a Gucci II není výjimkou. Výsledek je takový uklidňující a přiměřeně romantický (k rozevláté bílé košili to není, ale vhodně to podtrhne vaše skryté romantické jádro).

Zkombinujte s oblečením z nějakých měkkých, huňatých materiálů a budete působit jako mucholapka na všechny slečny, které zrovna budou mít chuť se k někomu přitulit.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Evženie 25.11.10 21:20

mně tahle vůně vůbec nepřišla štiplavá, ale sladká, okurkově bleděmodrá a nudná. Někomu to vyhovuje, ale já chci mít doma energického muže, ne snivého básníka.

Arome Matej 14.08.09 18:30

na papieriku je to super, na tele mi to vsak nesadlo…prilis stiplave, dost vela skorice a akoby klincekov

derad 13.07.09 01:46

Veru - já tam tu okurku taky cítím! :)
A bohužel mi tuhle jinak jistě povedenou vůni ruinuje. Masivní flakon s vrškem ze světlého dřeva a bleděmodrý obsah tvoří jeden z nejpůsobivějších celků, co jsem kdy na poličkách parfumerií viděl. Škoda přeškoda té darebné okurky..

Veru 18.10.08 14:10

Tak levanduli a špetičku koření jsem tam cítila taky, ale co nejvíc - OKURKU. Taková lehká vodnatá vůně, fakt jako kdybych dělala okurkovej salát, příp. krájela oranžovou dýni… Je to pěkné, originální, na léto určitě super, v zimě nic moc.

Sára 30.07.08 16:34

Pokud vůně sedne majiteli takříkajíc na tělo, tak neznám víc erotizující vůni… ůžasná

hadris 14.04.08 18:10

Uz mam aj tuto,je vynikajuca!

anonymní 26.09.07 10:15

Původní „kostka“ Gucci pour Homme byla rozhodně lepší a originálnější.

Přidat komentář

Nejčtenější