Guerlain: Aqua Allegoria Foliflora

Foliflora mi od začátku do konce přišla jako taková obyčejná květinová toaletní voda, hodně voní po omamnějších bílých květinách (gardénie, hrachor, jasmín), postupně zeslabuje. Není tak protivně intenzivní jako Lilia Bella.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Liba 25.05.10 22:07

Tak já ji nosit nemohu, bolehlavka. Přijde mi „laciná“ , trochu jako Živé květy (tedy kdo si na ne pamatuje, vozila jsme je chudákovi mamce ze škol v přírodě)

WildOrchid 26.01.09 13:31

Pripomina mi takovy ty tvarovany mydlovy ruzicky, co jsem znala kdyz mi bylo tak 8 let :) vlastne to nebyly jen ruzicky, minimalne srdicko taky urcite. Byly ruzovy a bily mydla a takhle podobne vonely.

Vera 11.11.08 00:23

Koupě naslepo, která vyšla na 100%. Pro mě jedna z nejhezčích květinových vůní jaké znám, s velmi dobrou výdrží. A jak mi voní peřina…

Mitzi 26.09.08 23:04

V dubnu jsem psala, že bych ji mohla nosit a pořídila jsem si odstřik. Dopadlo to tak, že už mám velký flakon. Díky bergamotovému začátku vůně bych ji zařadila mezi docela svěží, nepřipadá mi omamná. „Bílé“ kytky v srdci vůně mají pěknou výdrž a závěr není nějak moc vanilkový, spíš do vytracena. Cítila jsem ji na sobě (vzhledem k ceně milých) 6 hodin, i když je fakt, že ráno jsem se navoněla hodně - věděla jsem, že dvě hodiny strávím sama v autě, tak jsem si Folifloru dosyta užila. Neumím pochopit, že z ní někoho bolí hlava, ale já nejsem bolehlavový typ, tak snad proto nechápu. Kdybych ve stejném množství - asi 4 nebo 5 stříknutí) použila něco silnějšího (např ze stejného soudku Dior me Dior me not), musela bych v autě zajisté omdlít, ale tenhle obláček frézií a hrachoru byl příjemný. „Okolí“ jsem se neptala, jak ji vnímají, to zas příště :)

Pafqua 02.07.08 02:51

Moc se mi libi, bohuzel me z ni zacne po chvili hrozne bolet hlava..Okoli mi ji ale vzdy chvalilo.

moajli 30.05.08 12:36

já ji zase vnímám jako jemnou květinovou vůni, co je jemné nemusí být obyčejné

Mitzi 19.04.08 18:53

Květinovka ano, ale nepřipadá mi „obyčejná“, fézie a hrachor miluji a tuhle vůni bych určitě mohla nosit.

anonymní 03.12.07 11:32

zajímavá, nevhodná pro slabší žaludky - bolehlavovitý typ. Obsahuje snad květiny všech druhů s příměsí zeleně a jemného dřeva, s recenzí se neztotožňuju, spíš s názorem od katerinka

katerinka 03.11.07 10:02

Voní skoro identicky jako Fleurissimo od Creed, jen Creed má menší výdrž, což je vzhledem k ceně dost smutné.

Přidat komentář

Nejčtenější