Guerlain: Aqua Allegoria Lilia Bella

„Rozpustilá, svěží, jarní. Jemná, ženská pocta jarní svěžesti. Symbol štěstí a krásných dnů. Pocta radosti a rozmarné náladě.“

Lilia Bella je velmi výrazně konvalinková. Nevím, co znamenají „průsvitné tóny“, ale něco takového Lilia v hlavě má - jakási nazelenalá vrstva, která má zřejmě mírnit konvalinky, aby příliš neomračovaly. Kombinace konvalinek a šeříku v Lilia Bella je hodně silná, výrazná, a je v ní něco divného, co mi přišlo trochu umělé a protivné - možná nějaký divný růžový podtón ze základu. Co se týče omamných jarních květin, dávám přednost klidnějším a vyváženějším směsím, např. 5th Avenue nebo Pleasures. Lilia Bella je velmi, velmi výrazná, a patříte-li k nemalé skupině, která nesnáší konvalinky a růže, rozhodně na ni zapomeňte. Máte-li konvalinky rády, ale nesnášíte silné vůně, bude pro vás Lilia Bella snesitelná až tak po hodině a půl až dvou hodinách.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Christabella 26.05.09 14:28

Ada nás varuje, abychom počítali s konvalinkami a silou, tak jsem se připravila na vše, ale toto je opravdu moc i tak - cítím GUMU! - velmi podobnou té v konvalinkovém Diorissimu (v současné verzi) - je to bohužel tón dominantní. Ostatní složky na pozadí asi cítit budou, ale bohužel přes gumový umělý tón nejsem schopná vnímat nic jiného … Dlouho jsem nic horšího nezkoušela :(.

katerinka 28.11.08 22:16

Škoda , že se nedá sehnat:-(, podle složení i recenze je to zaručeně vůně pro mě, chjo

Nejčtenější