Guerlain: Champs-Elysées Too Much

Too Much jsem vyzkoušela pouze na papírku, ale domnívám se, že to příliš nevadí - hlavním úkolem této stručné zprávy je srovnat ho s původním Champs-Elysées, protože na to se většina lidí ptá. Takže - Too Much je zelenější a ostřejší, jako byste vzali zelenožlutobílé květinové složky Champs-Elysées a vybičovali je na maximum. Pro můj nos to bylo až na hranici zápachu - Champs-Elysées se mi docela líbí, ale velice špatně ho snáším, Too Much už se mi ani příliš nelíbí. Do noty kápne milovníkům výrazných zelenobílých vůní, jako je kromě Champs-Elysées třeba Diorissimo. Koupi naslepo bych určitě nedoporučovala.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Ada 25.11.07 15:40

Nepsala jsem, že je hrozná, psala jsem, že je výrazná, o něco ostřejší než Champs-Elysees a že se mně osobně nelíbila. Zkažená určitě nebyla.

E. 25.11.07 14:42

Můj názor je, že tak hrozná vůně, jak se uvádí v recenzi, Champs-Elysées Too Much není :-) Člověk na ni musí mít možná nejen náladu, ale mít ji hlavně nezkaženou: na internetu se dají asi často sehnat především „postarší“ exempláře, je opravdu rozdíl čichat novou Too Much a starou, zkaženou. Zažila jsem obojí a kvůli tomu jsem si znechutila i původní klasickou Champs Elysees, vůně bych hodnotila jako dost podobné, typ Diorissimo bych neřekla - to vůbec není šálek mé kávy. Too Much je o něco výraznější než sestra Ch.Elyseés /ta se mi zdá možná komplikovanější - cítím v ní navíc i prvky připomínající vinnou révu/, Too Much má i o něco delší výdrž.

Too Much voní krásně hlavně v létě, tehdy mě očarovala, nádherná květinová vůně: jako náruč rozvitých květů, obyčejných lučních i ušlechtilých odrůd, úplně v závěru pampeliškový med / med cítím možná jen já:), o nikom dalším nevím/, opravdu moc krásná, harmonicky skombinovaná a okamžitě líbivá kytice. Zato pokud dostane zkaženou: neznám horší zkažený parfém - mám dojem, že Too Much se kazí rychle a na internetu, možná jen náhoda, jsou často „předválečné zásoby“. Kamarádka si Too Much objednala (z jahody) a byla pořádně zkažená, pokud snad to rovnou nebyla imitace - při srovnání v parfumerii jsme měly zase krásnou náruč květin, z online nákupu přišlo něco jako zkažená, shnilá voda z vázy, kde přes měsíc sídlily a tlely řezané květiny - nic moc :(

Nejčtenější