Guerlain: Love Is All

I taková značka jako Guerlain vyrábí líbivé vůně. Pomineme-li nekonečnou řadu Cherry Blossom, objeví se tu a tam ještě něco mimo; před dvěma lety to byla třeba letní ovocenka Love Is All (‚láska je všechno‘).
Hlavu má sladce citrusovou, ale čistého ovoce si užijete jen pár vteřin a už se do něj vkrádá zeleň. Čerstvě posekaná tráva, rozmačkané zelené listí, nedozrálé zelené jablko, lepkavá a pronikavě svěží zelená šťáva teče proudem. Ani to není konec, postupně zelení pronikne tón medově žluté mimózy; zelená svěžest se promění ve vůni suchého sena, rozkvetlé louky a sluncem prohřátého dřeva. Co začalo jako pronikavá svěženka, nakonec končí jako teplá vůně léta. Jemný, líbivý parfém, příjemný, co do originality však spíš průměrný.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Myskamauska 04.11.09 14:16

Mě se líbí moc a nezlobila bych se,kdyby mě s ní někdo podaroval.

Mitzi 12.06.08 20:49

Toto je přesně vůně, u které se nemůžu rozhodnout, kam s palcem :) Zeleň je opravdu krásná, ale tu mimózu já prostě nemůžu… Ano, přesně ji vystihuje „teplá vůně léta“, takže by se mi mohla líbit v zimě, dnes ale zima opravdu není, a tak můj verdikt zní „nic moc“. Všechny Allegorie, které mám (velké i malé), jsou tisíckrát krásnější!

Ada 27.10.07 16:18

To je jiná nekonečná řada. Cherry Blossom je druhá (a pokud můžu soudit, tak méně zajímavá než Allegorie).

Arome P.e.t.r.a 27.10.07 14:12

Nekonečná řada nese název Aqua Allegoria.

katerinka 23.10.07 16:11

Taky se mi hodně líbí, dokonce jsem byla dotázána, co to mám za krásný zvláštní parfém, to potěší :)Já tam cítím hlavně tu zeleń a kosatec, takový ten čerstvě utržený a rozžmoulaný v ruce :)

anonymní 23.10.07 14:36

velmi pěkná, hodně mi připomínala Extravaganci, pro mě byla asi příjemnější, než E.

Přidat komentář

Nejčtenější