Hugo Boss: Boss Selection

Tato vůně je asi čtvrtou pánskou vůní od Bosse, kterou zkouším, a začínám získávat představu, o čem je Hugo Boss. Jeho vůně jsou takové klasické, voní nezaměnitelně pánsky, nejsou mezi nimi žádné originální experimenty a výstřelky. Každá je laděná trochu jinak - tu svěže, tu orientálně, tu do sladka - takže si vybere každý muž (neboť Boss mimo jiné vychrlil vůní poměrně hodně a výběr je tím pádem dost široký). Zákazníky Bosse jsou muži, kteří si potrpí na průměrné, nevyčnívající vůně, a takových mužů je hodně. Prakticky kterýmkoli Bossem neurazíte bratra, tatínka ani dědečka, je to bezpečný dárek. Nebude ovšem vyhovovat vkusu člověka, který pátrá - stejně jako já - mezi vůněmi po něčem výjimečnějším, zapamatovatel­nějším.
Ale dost přednášky, jaká je Selection? Inu, taková… typická. Mužná, kořeněná, ze začátku sladší, ale v závěru spíš suchá, kouřovější. Dost fádní, nic výrazného, dalo by se říct, že krystalicky čistá nuda, stejně jako nenápaditý hranatý flakonek. Doporučuji skutečně jen těm nejkonzervativ­nějším mužům.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Petr Rumpertesz 24.10.08 09:13

Jedna vůně voní tomu, jinému ne, druhá zase napopak. Jedná vůně ale voní úplně všem. Málokdy se stane, že by mě někdo neupozornil, že hezky voním, pokud mám na sobě Hugo Boss selection.
A jinak k tomu komentáři tady - myslím, že v České Republice asi není konzervativnější člověk než jsem já, takže naprosto souhlasím, že je pro konzervativce, protože je to moje top vůně.

Daggy 07.05.08 13:21

Přesné!!!

Nejčtenější