Hugo Boss: Boss Soul

Nevím, nakolik se dá věřit složení, které jsem našla, každopádně nečekejte nic vanilkového ani tonkového, ani příliš pronikavě kořeněného. Soul podobně jako Dolce & Gabbana pour Homme vládne jemná, bylinně květinová levandule. V případě Soul je ale doladěna trochu těžšími, mužnějšími složkami (o D&G můj přítel prohlásil, že je to vůně jako pro ženskou a že by si ji na sebe určitě nevzal), o její pánskosti není od začátku do konce pochyb. Srdce je levandulové s trochou nasládlého koření (koriandr, skořice), zespodu ho podpírá mužný dřevitý základ a zvrchu jím prolínají svěží závany citrusů a štiplavého pepře. Výsledek je takový klasický, žádné experimenty.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

isoma 20.10.11 14:57

Vůnička

Tohle je tak nádherná vůně že mě mrzí že nejsem chlap - ale někdy ji svému příteli na chvilku ukradnu a pužiju ji, protože je to něco úžasnýho - není vůbec těžká ani vtíravá a „klasicky pánská“ - do tohohle počasí jako stvořená zabalí Vás do svěžesti , trošky sladkosti a něčeho lehce jakoby pomerančového nebo citronového - nejlepší pánská vůně kterou znám - ale mohly by být klidně i UNI…

Svatka 04.08.11 21:14

Mám doma vzorek (k nákupu), je moc hezká. Syn si koupil v Grasse u Fragonarda Suivez moi EdT, která je hodně podobná, a ač EdT, má obrovskou výdrž.


Reklama


Reklama

Nejčtenější