Hugo Boss: Pure Purple

Od Pure Purple jsem od pohledu čekala těžký, dusivý lák. Flakon je fialový, krabička divná, tvar flakonu navíc připomíná Hypnôse od Lancômu, která se mi těžce nelíbila. Tak hrozné to nakonec nebylo, i když lehkostí a bohužel ani originalitou Pure Purple nijak zvlášť neoplývá.

Jde o středně těžkou sladkou vůni s květinovým srdcem. Voní trochu po fialkách a trochu po jiných květinách, tipla bych si možná konvalinku, možná špetku mimózy nebo frézie. Základ je sladký, ale ne čistě ambrově - voní opravdu po marcipánu. Ke své škodě ne tak výrazně, aby se líbil milovníkům marcipánu (mandlomilům doporučuji raději Les Belles - Amour d'Amandier), ale zase ne tak málo, aby nám ostatním nelezl na nervy. Pokud se vám zamlouvá myšlenka sladké vůně laděné do fialkova, zkuste, v opačném případě nemusíte a o nic nepřijdete.

Chcete-li sladkou vůni s fialkami a Pure Purple se vám zdá příliš unylá, málo fialková nebo nesplňuje vaše představy o originalitě, určitě vyzkoušejte Insolence od Guerlainu.

Autor: Ada

.

Témata článku

Váš příspěvek
Sju 26.8.11 15:46

Dokonale protivná vůně :(

Daniela44 1.2.11 13:24

Me se docela libi, ale nema vydrz. Marcipan je prvni minutu totalne synteticky (jak ho zname z cukrovinek=umele aroma), to pak opadne, ale pak uz zase necitim marcipan vubec. Je ale prijemne chladneji sladka, ne ulepena, lehce fialkova. Je to trochu nuda, ale myslim, ze tohle nemuze nikoho urazit (snad krome tech hledacu originality:)

Mitzi 3.12.10 10:42

Moc sladká, málo fialková. Trošku bolehlav. Nelíbila by se mi ani před 20 lety aneb „zamlada“ ;-)

ijáček 3.12.10 02:50

Tahle vůně je pro děsná nuda, postrádá jakýkoli charakter, sorry, nechci se nikoho dotknout, však víme, že máme různé nosy.

Lilian 13.10.10 13:35

Měla jsem ji jako vzorek a hned mě nadchla. Poté jsem si ji koupila a když jsem ji rozdělala, dost jsem litovala.Smrděla mi po marcipánu a já nejsem zrovna zastánce marcipánu, ale den ubíhal a já si uvědomovala, že na první dojem po nastříkání se nemá dát. Samozřejmě vím, že se vůně rozkládá celý den. Teď už říct nemohu, že mi smrdí. Každé ráno se těším, až se s ní znova a znova nastříkám :)

Dalia 15.8.10 11:09

Přišel mi origo vzorek této vůně spolu s nákupem jiného parfému. Nejprve jsem ho odložila s pohrdlivým úšklebkem, že něco od Bosse mě určitě nezaujme … nakonec se musím vůni omluvit. Není to sice výkřik originality, ale pro můj nos je velmi pěkná a klidně bych ji nosila. Hebká, hlubší, fialková vůně … prostě se mi líbí.

haifa 13.8.10 12:05

re purple: souhlas y!!!!!!!!!!!!,Na mě se také rozvoní jako Kenzo Amour ale až tak opravdu po 2-3 hodinách , já ji miluji a Hugo boss mě překvapil, že v něm cítím Amour až na závšr a dokonce ,,, PARÁDA,,,

Katka 20.11.09 08:23

Začátek hodně fialkový…ale ten konec, asi po hodině…velice nepříjemná, vlezlá sladkost…bolehlav.

Arome Agnes 4.9.09 00:28

Na začátku cítím marcipán..a pak ten semiš, který voní až do konce. Opravdu mám pocit, že cítím semišové boty- divná vůně.

Tanushka 24.8.09 20:41

Nemůžu si pomoct, ale cítím v ní něco umělého, nepříjemného, možná to bude ten marcipán, ale nevím to jistě…zkrátka nic pro mě

Vendula 31.7.09 13:10

Celkem příjemná vůně, voní zezačátku dost po marcipánu, po chvíli jsou z ní cítit fialky. Na mě je dost sladká a přijde mi že brzy vyprchá.

Arome andrea 16.1.09 15:13

Moc pěkná a příjemná vůně, s velkou výdrží.

purple 21.11.08 17:08

po 2 hodinách na ruce z ní cítím trochu kenzo-amour:-)ale pěkná vůnička…příjemně sladká od začátku.

Přidat komentář

Nejčtenější