Isabella Rossellini: Storia

Dosti silně vanilková vůně, přičemž nejde zrovna o nejlepší možnou vanilku - nebezpečně se blíží uměle zavánějící „plastelínové“ vanilce (zdá se mi, jako by byla nějak nedobře říznutá suchým pepřem a spoustou pižma či co), naštěstí zdaleka ne s intenzitou smrtící vanilky v Sunsetu. Jak postupně slábne, stává se vanilka snesitelnější. Pro milovnice vanilkových vůní možnost, jak levně přijít k průměrné vůni s celkem dobrou výdrží.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

janka 07.01.10 19:49

kde je možné zakúpiť túto vôňu?

eva 04.08.08 14:35

Zajímavé, místo vanilky cítím slaďoučké, právě uvařené kakao :-)) Kdyby se neobjevovalo i pačuli, Storia by se mi líbila. Vyloženě průměrná vůně to není, na drogeriovou záležitost docela podařená a trochu jiná, každému se ale asi i právě z toho důvodu líbit nebude.

rusalka 31.01.08 22:59

Mě se tahle vůně líbí, zaujala mě hned na první čuch:-)
A nezdá se mi, že by byla podobná nějaké plastelínové vanilce…spíš to má s vůněmi každý jinak a co někomu sedí, druhý nemůže cítit.
Myslím, že je to taková lepší, pěkně vonící alternativa k dražším parfémům, to měla autorka pravdu, ale zase se mi nezdá, že by tahle vůně byla v pravém slova smyslu průměrná.

Nejčtenější