Inspirace pro odvážné: Jak na líčení s rouškou

Roušky se staly nutnou součástí našeho outfitu. Zakrytím spodní části obličeje se však mnohem víc pozornosti soustředí na oči. A tak hledáme inspiraci, jak je nalíčit... Podívejte se, co nabízí Instagram. Někdy je to docela divočina.

* Vyzkoušejte barevnější líčení. Profimedia.cz.

Spodní barevná linka

Tento look má osmdesátkový nádech. Stačí na celé pohyblivé víčko nanést neutrální stín. Hlavní je ovšem široce vykreslená spodní linka, která směřuje až k obočí. Použijte na ni modrou nebo zelenou kajalovou tužku. Tu plochým štětcem lehce „namočeným“ do stejně barevného stínu pečlivě zapracujte.

Indigo vibe

Pokud se nebojíte trochu intenzivnějšího líčení, můžete zkusit tento look, a to za použití několika různých indigo stínů, které na víčku pořádně „rozblenděte“. Na pohyblivé víčko na závěr naneste petrolejový stín, popřípadě ještě intenzivnější pigment.

Barevné líčení pod brýle

Jak na líčení s rouškou a ještě pod brýle? Tipem může být make-up Heleny Tzovenos, která oční linku barevně sladila s rouškou. Nečekala bych, že baby pink bude na víčku tak hezká.

Jemné kouřovky

Toto metalické líčení je jednoduché a zároveň efektní. Bude vám k tomu stačit černá kajalová tužka a krémový stín. V tomto případě stylista použil šedostříbné stíny, ale dokázala bych si představit skvělý bronzový a rosegold.

Corona look

I když je look izraelské stylistky hodně bláznivý, samotné nalíčení očí je inspirativní. Dana k němu použila hnědou linku, třpytky do vnitřního koutku oka a umělé řasy.

Jako víla

Líčení ve stylu „vyválela jsem se ve třpytkách“ do práce asi nevyužijeme, že? Pokud tedy nejste divadelní herečka a nemáte zrovna roli Rusalky.

Líčíte si teď oči výrazněji? A kde hledáte inspiraci?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Témata článku

Váš příspěvek
jitkaag 11.5.20 08:34

Růžová linka mne nadchla, dík za inspiraci :inlove: :inlove: :inlove: Uvítám tip, kde koupit :unicorn:

Nejčtenější