Tradičně i netradičně: Jak to vypadalo na svatbách českých celebrit?

Začátkem srpna obletěla česká média zpráva o svatbě snowboardistky Šárky Pančochové se snoubenkou Kaileen. Pojďme si jejich obřad v srdci americké přírody připomenout a spolu s ním i další nezapomenutelné svatby českých celebrit z posledních let.

Šárka Pančochová & Kaileen Lareeová

Zatímco Kaileen zvolila krátké bílé šaty, Šárka měla bílé kalhoty a bílý top. Obě nevěsty byly bosé, bez doplňků, s minimem make-upu a s romanticky rozpuštěnými vlasy. Obřad uspořádaly v rodinném kruhu v přírodě u městečka Leavenworth v americkém státě Washington.

Petr Říbal & Michaela Hávová

Modelka Míša Hávová a moderátor Evropy 2 Petr Říbal si řekli své ano taktéž na začátku letošního srpna. Bývalá čtvrtá nejkrásnější Češka měla na sobě nádherné svatební šaty s krajkou na ramínka a tři metry dlouhý závoj. Ženich pak hnědošedý dvouřadý oblek s vestou, bílou košilí a bílou kravatou. Obřad i hostina proběhly na kouzelném místě zvaném Náš Mlýn na Olomoucku.

Petra Němcová & Benjamin Larretche

A do třetice v srpnu proběhla i svatba české topmodelky Petry Němcové. Vzala si filantropa, podnikatele v nemovitostech a showbyznysu Benjamina Larretcheho. Obřad měli jen ve dvou na posvátném místě ve Skalní katedrále v Sedoně v americkém státě Arizona. Hlavy snoubenců zdobily indiánské čelenky a oba se oblékli do bílého, lehkého a vzdušného oděvu.

Patricie Solaříková & Tibor Pagáč

Známá herečka, a současná šťastná maminka dcerky Bibiany, si vzala dramaturga Tibora Pagáče před dvěma lety v Brdském lese. Byl to prý velmi kouzelný a dojemný obřad. Zatímco ženich zůstal umírněný a v černém obleku, nevěsta měla na sobě bílé šaty jako pro princeznu se zdobně vyšívaným živůtkem. Byla vkusně nalíčená a vlasy měla sepnuté do volného drdolu se stříbrnou sponou, který přidržoval i jednoduchý závoj.

Vojtěch Dyk & Tatiana Vilhelmová

„Všem, kteří přejí lásku, zpíváme do světa, že jsme se 1. 5. 2019 oddali!,“ pochlubil se před dvěma lety na svém Instagramu známý zpěvák a herec Vojta Dyk. Manželé Dykovi si řekli své ano při dokonale utajeném obřadu v Blatnici pod Svatým Antonínkem a vypadali jako vystřiženi z pohádky Josefa Lady!

Ondřej Brzobohatý & Tatiana Kuchařová

A dokonce už před pěti lety se konala svatba manželů Gregorových. Obřad proběhl v bazilice Nanebevzetí Panny Marie v pražském Strahovském klášteře, na svatební hostinu v rustikálním stylu se pak svatebčané přesunuli na soukromý ranč, farmu Michael v Nedvězí u Prahy. Ženich byl oděn do modrého obleku s bílou košilí a krémovým motýlkem, v klopě ozdoben korsáží z krémové růže. Nevěsta pak zvolila dlouhé bílé svatební šaty s rozparkem, na hlavě měla nevěsty oblíbenou květinovou čelenku se závojem.

Jaké svatby českých celebrit za poslední roky vás ještě napadají?

Autor: Klára

Milovnice zapadlých drogerií a parfumerií. Preferuje spíše osvědčené kousky, ale nezalekne se ani občasného experimentu. A to zvláště, pokud se jedná o novou paletku očních stínů.

Nejčtenější