Jak voní muž?

Z článku Parfums MDCI Invasion Barbare ~ fragrance review na Now Smell This, autorka Angela: Tohle je recenze na Invasion Barbare od Parfums MDCI. Ale nejdřív si pojďme popovídat o tom, jak voní muži - čistí, svěží muži. Někteří muži voní lehce zatuchle. Vstoupíte do jejich domu nebo si sednete vedle nich v autobuse a okamžitě víte, jak je cítit jejich koš s prádlem. (Moje teorie, založená na mnohaletém spolumajitelství obchodu s potravinami, zní, že mnozí z nich jsou vegani.) Jiní muži voní silně důvěrně, jako byste očichávali jejich maso. Tenhle druh mě znervózňuje. Je to moc intimní. Další druh má přirozené dráždivé aroma, které je jemně kořeněné a pižmové. Jedno přičichnutí je omamnější než koktejl. Invasion Barbare mi voní přesně jako tenhle typ poté, co se umyl levandulovým a bergamotovým mýdlem.Invasion Barbare jsem recenzovala asi tak dva dny před Angelou a o tenhle skoro erotický úvod vás nemůžu připravit. Už proto, že můj přítel je přesně ten kořeněně pižmový typ, řekla bych skořicový - Opium pour Homme je pouze pozdvihnutím jeho přirozeného pachu a bylo by mu sedlo jako zadnice na hrnec, kdyby byl ochoten ho nosit. Jak voní pánové vám? Pomineme protentokrát smrduté typy, které neznají ani deodorant, natož parfém - rozeznáváte je po čichu? :)

Z článku Parfums MDCI Invasion Barbare ~ fragrance review na Now Smell This, autorka Angela:
Tohle je recenze na Invasion Barbare od Parfums MDCI. Ale nejdřív si pojďme popovídat o tom, jak voní muži - čistí, svěží muži.
Někteří muži voní lehce zatuchle. Vstoupíte do jejich domu nebo si sednete vedle nich v autobuse a okamžitě víte, jak je cítit jejich koš s prádlem. (Moje teorie, založená na mnohaletém spolumajitelství obchodu s potravinami, zní, že mnozí z nich jsou vegani.) Jiní muži voní silně důvěrně, jako byste očichávali jejich maso. Tenhle druh mě znervózňuje. Je to moc intimní. Další druh má přirozené dráždivé aroma, které je jemně kořeněné a pižmové. Jedno přičichnutí je omamnější než koktejl. Invasion Barbare mi voní přesně jako tenhle typ poté, co se umyl levandulovým a bergamotovým mýdlem.
Invasion Barbare jsem recenzovala asi tak dva dny před Angelou a o tenhle skoro erotický úvod vás nemůžu připravit. Už proto, že můj přítel je přesně ten kořeněně pižmový typ, řekla bych skořicový - Opium pour Homme je pouze pozdvihnutím jeho přirozeného pachu a bylo by mu sedlo jako zadnice na hrnec, kdyby byl ochoten ho nosit. Jak voní pánové vám? Pomineme protentokrát smrduté typy, které neznají ani deodorant, natož parfém - rozeznáváte je po čichu? :)

Autor: Ada

.

Nejčtenější