Jak voní muž?

Z článku Parfums MDCI Invasion Barbare ~ fragrance review na Now Smell This, autorka Angela: Tohle je recenze na Invasion Barbare od Parfums MDCI. Ale nejdřív si pojďme popovídat o tom, jak voní muži - čistí, svěží muži. Někteří muži voní lehce zatuchle. Vstoupíte do jejich domu nebo si sednete vedle nich v autobuse a okamžitě víte, jak je cítit jejich koš s prádlem. (Moje teorie, založená na mnohaletém spolumajitelství obchodu s potravinami, zní, že mnozí z nich jsou vegani.) Jiní muži voní silně důvěrně, jako byste očichávali jejich maso. Tenhle druh mě znervózňuje. Je to moc intimní. Další druh má přirozené dráždivé aroma, které je jemně kořeněné a pižmové. Jedno přičichnutí je omamnější než koktejl. Invasion Barbare mi voní přesně jako tenhle typ poté, co se umyl levandulovým a bergamotovým mýdlem.Invasion Barbare jsem recenzovala asi tak dva dny před Angelou a o tenhle skoro erotický úvod vás nemůžu připravit. Už proto, že můj přítel je přesně ten kořeněně pižmový typ, řekla bych skořicový - Opium pour Homme je pouze pozdvihnutím jeho přirozeného pachu a bylo by mu sedlo jako zadnice na hrnec, kdyby byl ochoten ho nosit. Jak voní pánové vám? Pomineme protentokrát smrduté typy, které neznají ani deodorant, natož parfém - rozeznáváte je po čichu? :)

Z článku Parfums MDCI Invasion Barbare ~ fragrance review na Now Smell This, autorka Angela:
Tohle je recenze na Invasion Barbare od Parfums MDCI. Ale nejdřív si pojďme popovídat o tom, jak voní muži - čistí, svěží muži.
Někteří muži voní lehce zatuchle. Vstoupíte do jejich domu nebo si sednete vedle nich v autobuse a okamžitě víte, jak je cítit jejich koš s prádlem. (Moje teorie, založená na mnohaletém spolumajitelství obchodu s potravinami, zní, že mnozí z nich jsou vegani.) Jiní muži voní silně důvěrně, jako byste očichávali jejich maso. Tenhle druh mě znervózňuje. Je to moc intimní. Další druh má přirozené dráždivé aroma, které je jemně kořeněné a pižmové. Jedno přičichnutí je omamnější než koktejl. Invasion Barbare mi voní přesně jako tenhle typ poté, co se umyl levandulovým a bergamotovým mýdlem.
Invasion Barbare jsem recenzovala asi tak dva dny před Angelou a o tenhle skoro erotický úvod vás nemůžu připravit. Už proto, že můj přítel je přesně ten kořeněně pižmový typ, řekla bych skořicový - Opium pour Homme je pouze pozdvihnutím jeho přirozeného pachu a bylo by mu sedlo jako zadnice na hrnec, kdyby byl ochoten ho nosit. Jak voní pánové vám? Pomineme protentokrát smrduté typy, které neznají ani deodorant, natož parfém - rozeznáváte je po čichu? :)


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Zdeny 28.06.09 04:02

Ahoj, holky, vy jste me teda dostaly! :) To by me zajimalo jak bych vam vonel ja… Bohuzel nemam nikoho, kdo by me takto ocuchal a rekl mi jak vonim. Jinak vas vsechny moc zdravim. Docela zajimava stranka…

Arome Dora 11.02.09 14:04

ale souhlasím s tím, že mi muž musí vonět, je to jedna ze základních věcí, občas se mi stává, že se mi chlap líbí a když si k němu čuchnu, tak zjistím, že mi „smrdí“ no a to je definitivní konec, vznikne tam pak neviditelná bariéra, která se ale nedá překonat. Zajímalo by mě, jestli to pak ten chlap má stejně se mnou…

Arome Dora 11.02.09 14:01

tak jsem ráda, že vím, že nejsem sama, kdo je závislý na vůni svého přítele/muže. Na druhou stranu by bylo zajímavé chodit místo očuchávání parfémů očuchávat chlapy…docela mě ta představa baví, seřadila bych si je do řady a pomalu je očuchávala… Můj přítel taky řiká, že mu hrozně voním, vlastně je z mé parfémové mánie trochu nešťastný, protože má nejradši, když se nenavoním ničím a nutno dodat, že já bych byla dost nerada, kdyby ho popadla stejná mánie jako mě!

Zuzek 14.01.09 23:38

Jak mi voní muž? Přesně, jako ten můj, nejradši " inhaluju " na krku, v té dˇurečce u klíční kosti…hmmm. Poznám si ho po čuchu, nejradši mám vůni polštáře, na kterém celou noc spí,když já jsem v noci v práci, a pak ráno osprchovaná vlezu do teplé postele na jeho místo. Jsem fetišista :-), ale tohle si nikdy nenechám ujít. Tak mi voní muž ( ale asi jen ten můj ).Jinak mám ráda, když jsou chlapi cítit bylinkama…Taková jemná máta a mateřídouška a ten polštář.
Jinak on mi taky tvrdí, že mu moje kůže voní, asi je to fakt ta chemie.

Oleka 10.01.09 21:52

Jak mi voní muž ? :) -

  • muž, který očima toužebně přejede po mých rtech a jehož kůže je horká jako rozpalený písek na slunci a voní kořením, santalem a ambrou - jenom Sables od Annick Goutal
  • muž , se kterým bych št'astně usínala v náručí a v jehož náručí pokaždé bych se chtěla probouzet s úsměvem ve tváří - to je Dans Tes Bras (Maurice Roucel, Frederic Malle).
Val 09.01.09 20:08

To já mám vypozorováno, že někteří chlapi voní po pepři… hrozně hezky, ale bůh ví, kde se to na nich bere, různí jedinci, stejná vůně - pepř, nechápu :-)

evixx 09.01.09 12:29

…Míšin cedrový tulipán…jsem chtěla napsat, než jsem si vypla PC palcem od nohy :-))

evixx 09.01.09 12:13

… možná jsme objevily novou kategorii:

  • lehce zatuchlí
  • důvěrně masoví
  • pižmově kořenění
  • cedrově tulpánoví

…a pomerančově kůroví :-) …jo a Míšin

Silvi 09.01.09 11:50

Tak mě se na mužích líbí květinové jemné vůně, dá se říct, že až s ženskými tóny, nemusím na nich těžké kořenité vůně - ty se mi líbí spíš na ženách. A musím souhlasit s názorem na začátku, že bělopletí voní jinak než tmaví(mě nejvíc voní nejvíc bílí:)).

Irena 09.01.09 11:15

Evixx, obavam se, ze to nebude on. Pritelova jedina dosud znama sestra naprosto odporuje Tvym parametrum. Skoda, jinak bych Te v ramci rodinne vypomoci zapojila do uprav domaciho interieru.

evixx 09.01.09 10:32

Jo Iri - a pomerančová kůra - to je můj bratr … se znáte ?

evixx 09.01.09 10:30

Kingdom od McQueena … už vím, co tam způsobuje ty živočišné tóny … nalili tam toho mého Živočicha :-) … naštěstí na sebe nesype kmín, takže je pro mne,narozdíl od výše jmenovaného,krásně nositelný…

Arome Lada. 08.01.09 16:57

Lidská vůně umí být krásná.Parfém můžete vyměnit, ale tuhle vůni ne, tu si nesete celý život s sebou.když muže obejmete a on vám takhle zavoní, je to ono. Když ne, nezlomíte to žádným parfémem.Oklame vás jen na chvilku, ale nepodvedete se.Nechejte se vést čichem…

Pegas 08.01.09 04:24

Čím voňajú muži? Všeličím. Skôr by som smerovala otázku ,,Ako by mali vonieť muži?,, Otázka smerovaná k ženám - logická odpoveď ,,vzrušujúco,,. A teraz sme sa minuli s Arome magazínom, lebo pocity žien a ich vzrušivosť sú tak individuálne. Parfum určite hraje svoju rolu v spoločenskom styku ale intímny styk je iný a veľa žien dá prednosť živočíšnosti, než aby bolo ich vnímanie otupené nejakým ,,Opiom,, dajme tomu. A keď vyškrtneme parfum, tak zostáva to gro každej z nás. Môže smrdieťvonieť benzínom, dýmom od ohňa, doutníkom, írskou whisky alebo rumovými pralinkami, je toho moc. Jediné čím nesmie arómovať, tak špinou a storočným potom. Takže ako by mal vonieť muž, aby bol objektom vášho záujmu?

klubko 07.01.09 00:58

…ještě jsem zapomněla dodat, že Opium pour Homme musím konečně pořádně vyzkoušet… jsem lajdák :-(

klubko 07.01.09 00:45

Myslím, že svého muže jsem našla právě podle vůně jeho kůže. Stačí mi čichnout si k jeho tváři nebo krku, právě když ničím nevoní, a je to… Prostě jeho „pach“ mi sedí. Stejně to komentoval i on u mě. Cítíte to, když se k němu zavrtáte. Ne po sprše, ne po navonění. Prostě stále.

Sára 06.01.09 15:15

Muž mi musí prostě vonět - anebo je to k ničemu - teď to myslím tak, jak to napsala Slimek - když čichnu k jeho kůži tak mi to musí být velmi příjemné - působí taky určitě geny a chemie, že vůně některých muží nás přitahuje a jiných ne - příroda to tak prý zařídila, bohužel negativně prý tohle ovlivňuje antikoncepce a žena může právě v tomto výběru pokud bere HA selhat neboť je její přirozená schopnost čichově rozeznat geneticky vhodného partnera rozeznat - no to jsem někde četla a asi na tom něco bude. Podle mě muže vůně musí „podtrhovat“. Na mužích mi nevoní třeba Farenheit, jinak mám ráda na mužích tabákové a kouřové vůně, můžou být i sladší - nejraději tedy mám a zároveň jsou i nositelné pro mého manžela PR Black XS, Trussardi Inside, L´Homme od YSL, Atittude od Armaniho a pak nemůžu odolat muži navoněnému Gucci pour Homme II

Irena 06.01.09 15:01

Slimku, nádherné!

Mě voní přítelovy košile, jako bychom v koši na prádlo sušili pomerančovou kůru.

Slimek 06.01.09 13:09

Jo, zapomněla jsem uvést, jak mi vlastně voní. Voní mi, jako utesaný z cedrového dřeva a porostlý tulipány.

Slimek 06.01.09 12:51

Miluji přirozenou vůni mužů, jejich kůže. Myslím tedy těch masitých a pižmových bílých mužů (nejsem rasista, to proboha né, ale tmavý prostě voní jinak). Můj manžel musí trpět, jsem doslova fetišišta jeho kůže a těla. Přivynout se k jeho prsům a nasávat by mohl být můj denní chléb. Nově si ho doplňuji právě zmíněným Opium pour homme :o)))

Kerze 06.01.09 11:13

Nebudu se rozepisovat, jak mi voní chlapi - nejradši jsem, když příjemným parfémem nebo když je alespoň necítím vůbec…Nicméně Invaze Barbarů je fakt úúúžasná…Za tu cenu je jí, bohužel, pro mého muže škoda…

Přidat komentář

Nejčtenější