Jean Patou: Enjoy

Květinově orientální vůně s mýdlovými podtóny. Působila vlastně svěže, ale přitom byla dost výrazná, takže pro milovnice nenápadných, líbivých vůní se určitě nehodí. Chvílemi mi přišla trochu strohá a raději bych ji nekombinovala s přísným oblečením. Vhodná na denní nošení.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Silvika 31.07.09 17:53

Dneska jsem vyzkoušela vzoreček a musím říct, že na léto opravdu není. Musela jsem po chvíli smýt mýdlem. Jinak na mě nepůsobila svěže vůbec, spíš hřbitovní kvítí.

ellababella 24.02.08 18:40

Na chladné období velmi příjemná, opravdu veselá a denní. V létě by byla asi děsně vlezlá a otravná.

anonymní 11.12.07 14:57

Svěží rozhodně není, do horka se nehodí. Je to spíše jarní a podzimní vůně, ale to nelze posoudit z papírku. Na kůži se rozvine ambra a pačuli a v kombinaci s černým rybízem, růžemi a pomerančem vytvoří bohatou, plnou kompozici, díky bergamotu jen zdánlivě odlehčenou. V třicítkách se mi z ní udělalo špatně od žaludku, ale v chladnějších dnech je zajímavá a elegantní.

anonymní 03.12.07 11:31

Strohá se mi nezdá, spíš rozpustilá, veselá, malinko přeplácaná :)

estelle 10.07.07 12:05

Mne pripadala tato vona velmi svieza,mierne sladka a jemna, v srdci sa krasne rozvinula, nabrala takej jemnej pudrovosti,mne sa zda suchsia - v zmysle, ze to nie je cerstva a stavnata kytica kvetov. Je decentna a prijemna na denne nosenie ako pise Ada.

Nejčtenější