Jennifer Lopez: Glow After Dark

Glow After Dark, čtvrtá variace na téma Glow, je určena, jak napovídá název (after dark = po setmění), na večírky a flámy, které by nositelka měla absolvovat „divoce, sexy a až nadoraz“.

Začátek je velmi ovocný, velmi šťavnatý, nasládlý a pronikavý. Výraznou třešňovou vůni nemá, ale najdete třešeň, mandarinku, trochu melounu a trochu neurčitého ovocného mixu. Hlava však poměrně rychle mizí a střídá ji zeleně květinové srdce. Ucítíte pivoňku doplněnou vcelku neurčitou směsí ostatních uvedených květin. Růže je spíš jen tak v náznaku. Velmi intenzivně vyniká zemitá zelená vůně, jako rozemnuté listy pivoňky, ale není ostrá a šťavnatá, spíš hebká jako tmavě zelený samet. Záhy se začne hlásit i základ se spoustou sladkého, dřevitě vonícího pižma. Celkový dojem se kloní spíš na teplejší stranu.

Shrnuto a podtrženo, Glow After Dark není vůně, která by se vám nějak výrazně zapsala do paměti, zvlášť pokud už máte trochu načicháno a hned tak nějaký parfém vás do kolen nedostane. Není však nepovedená a své fanynky si jistě najde. Dovolila bych si ovšem ohradit se proti tomu „divoce a sexy“ z oficiální charakteristiky - výrobci píšou podobné žblepty ke všem vůním a je jim úplně jedno, že jsou úplně mimo. After Dark je divoká a sexy asi jako náctiletá slečna, která se chlubí svým nevázaným nočním životem a potom vyjde najevo, že musí být pokaždé do deseti doma. Kombinace ovoce, kytiček a štědré dávky sladkého, hřejivého a ach tak heboučkého růžového pižma ve mně evokovala představu černého, sametově plyšového medvídka v posteli mladé ženy. Slušela by hlavní hrdince filmu Román pro ženy, která svedla čtyřicetiletého chlapa a potom ho zatáhla do postele vystlané plyšáky.

Ženě, která hledá nějakou výraznou a zralou vůni, se Glow After Dark zkrátka líbit nebude. Potrpíte-li si však na hebké vůně, které sladce podtrhnou vaši bezbrannost, aniž by z vás mermomocí dělaly děvčátko se sotva oschlou občankou, a přece jen se ještě občas pomuchláte s plyšovým méďou, kterého jste dostaly k narozeninám od přítele, určitě novou „lopezku“ vyzkoušejte.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

nika 04.07.10 23:06

mne miestami pripomína euphoriu od ck. je to niečo na ten štýl. nieje zlá na zimu by mozno od veci nebola. mala som ju ale zbavila som sa jej. výdrz , je tak v pohode

bylinka 13.04.10 11:49

Dva dni ju ovoniavam a neviem či som za alebo proti, je taká rozporuplná… Prvý dojem po nástreku - pravé Bon-pari - svieže, sťavnaté, aromatické Bon-pari, neskôr ťažšia, nasladlá… ale myslím, že sa s ňou spriatelím, niečo ma na nej priťahuje…

u mně to Glow vyhrála 23.11.08 15:47

Moje cesta ke Glow after dark vedla přes náhodné setkání se s vůní Lopez Live Platinum, chtěla jsem si ji zakoupit ale zrovna jsem narazila na Glow after dark, ale nebyla jsem si ještě jistá, tak jsem vyzkoušela Ninu Ricci Les Belles všech barev, které jsou z mého pohledu vyjma té rychle prchající zelené příšerné, cestou jsem zavadila i o Omnie od BLGARI, které také nezaujaly, okusila jsem i JADOR u něhož jsem váhala, zda on nebo Glow, načež to nakonec stejně vyhrála Glow. Je to nádherná dlouhotrvající hřejivá vůně.

after dark 21.11.08 13:56

Ze začátku voní příjemně, po tom, co se rozloží voní těžce sladce. Přesto, že těžké sladké pižmové vůně nemám ráda, tahle je i tak příjemná a hodí se do zimy - zahřívá.

malaeva 01.07.08 19:59

Dnes jsem měla možnost ovonět tento parfém už pěkně rozvoněný na kolegyni a velice mě překvapil. Voněl velice pěkně a hodně dlouho. Navoněla se včera a ještě dnes v poledně byla vůně cítit - velice svěže a tak nějak mile.

Ada 24.05.08 21:33

Proti Jennifer není v recenzi jediné slovo a parfém už podrobněji popsat nešel, navíc jsem ho ani příliš nestrhala - nevím, co by sis ještě představovala :)

za " lopezku" 24.05.08 19:52

ja ji mám a jsem s ní naprosto spokojená, rychle se vytrácí svěžest vůně, ale i potom je mi příjemná…(řekla bych, že recenze je příliš zaujatá proti " lopezce " a až tak moc neřeší parfém!!!!)

malaeva 23.02.08 09:22

Já v ní cítím chryzantémy, které mi moc příjemně nevoní. Ale kolegyni se tato vůně líbí a je na ní také snesitelná, na rozdíl ode mně, kde připomíná, dle poznámky jednoho kolegy, hřbitovní kvítí.

anonymní 12.12.07 17:31

Pro mě naprosto příšerná slaďárna a umělá. Leč má ji kamarádka a na té voní teda báječně, něco jako růžový Balmain smíchaný s Lacroixem, fakt něco. Takže to chce asi zkusit

Pavla 05.01.08 10:58

Šla jsem původně pro jinou vůni, ale ještě jednou jsem si nechala přestříknout JLo a byla jsem definitivně ztracena. Lehce sladká vůně, nic velmi těžkého, v závěru v ní cítím hlavně dřevo. Na zimu, na večer, do divadla je podle mne ideální. Měla velký úspěch i u opačného pohlaví. ;-)

Přidat komentář

Nejčtenější