Jennifer Lopez: Glow

Na tuhle vůni mám trochu rozporuplný názor. Líbí se mi a zároveň je mi protivná. Líbí se mi její květinová část, která je jemná a má lehce svěží nádech, a vadí mi její mýdlovost smísená s vanilkou. Glow je hodně mýdlová a nemáte-li v lásce mýdlové vůně, můžete na ni rovnou zapomenout. Nejde o mýdlovost aldehydovou, která připomíná vyprané prádlo, ale o takovou jednoduchou, skutečně mýdlovou mýdlovost. Do mýdla je vmícháno trochu vanilky, která ji malinko přislazuje a dodává jí takový faktor dusivosti. To prosím nechápejte tak, že by Glow byla dusivá vůně - je lehká a poměrně svěží -, ale nosy citlivé na vanilku ji tam zkrátka ucítí a možná je odpudí.
Oficiální slogan uvádí, že vůně vám připomene okamžiky, kdy vycházíte z sprchy. S tím skutečně nelze než souhlasit, ale vřele doporučuji vůni vyzkoušet. Měla jsem možnost se přesvědčit, že na někom voní jemně mýdlově, zatímco já jsem se po navonění nemohla dočkat, až se převléknu a intenzivního mýdlového oblaku se zbavím.
Milovnice mýdlových vůní by si každopádně neměly Glow nechat ujít.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

kakadu 27.08.11 19:53

Já tuhle vůni zbožnuji! Ani za několik let se neomrzela a vracím se k ní. Cítím hlavně konvalinky, jakoby v mechu.Patří k největším držákům co jsem kdy měla a že na mě nedrží skoro nic, max. Lou Lou a Joop Femme. I v tom nejhorším dusnu a vedru mě umí pozvednout, jako by spolu s ní ze mě mizela upocenost a únava. Na zimu ji ale nenosím, chladila by až moc vytrvale. Na dovolenou ji beru ovšem vždy, jaksi mi snižuje pocit vedra. I když nejsou v popisu, já cítím silné konvalinky.Kdo je má rád, příp. konvalinkové mýdlo, bude spokojen.

janaa. 01.07.11 19:40

Víte co mi připomněla? Pitralon- jestli tedy vy mladší víte o co jde…Pánská voda po holení z dob 50. let.Ale pro mě fajn,svěží mýdlo.

mesulka 28.06.10 09:44

Tuto vůni jsem kdysi objednala na slepo, bohužel u mě neuspěla, je v ní něco, co mi vadí..

shanin 23.04.10 20:10

Mýdlové vůně zbožňuju, ale Glow je pro mě bohužel nesnesitelná. Voní synteticky a lacině. Mýdlovost je příliš agresivní, až mě štípe v nose. Asi po hodině vůně trochu zkrotla a rozležela se do něčeho, co mi připomnělo kuličkový deodorant Nivea.

viky 11.11.09 23:42

Tak jsem jí křivdila. Není zase tak špatná. Poslední dobou beru mýdlovky na milost.. Dokonce i dříve nenáviděná Sicily se mi zalíbila a tuhle bych brala taky. Alespoň odstřik :).

gabi 16.07.09 21:42

Asi ozaj platí, kolko ludí, tolko chutí :) Ja osobne túto vôňu zbožňujem a vždy je u mna medzi inými na poličke

delfin32 20.04.09 10:21

Mýdlo, mýdlo a zase mýdlo, které skvěle drží a nejde sundat ani s použitím mýdla :)
I když úplně první dojem byl: vůně předrevolučního opalovacího krému Sahara s nejvyšším faktorem SPF3 ;-)

Arome Michaela+ 07.04.09 09:52

Taktéž mi ze začátku voněla jinak, zvláštně, než všechny ostatní…čím víc jsem ji používala, tím víc druhým nevoněla. Předala jsem ji a když jsem ji ucítila na jiné ženě, nevoněla mi. Je až moc čistá až jde „proti srsti“.

viky 25.03.09 21:21

Příliš agresivní mýdlovost. Nic pro mě.

Arome andrea 16.01.09 15:14

Strašná vůně, cítím z ní laciné růžové mýdlo.

Nyny 26.11.08 07:26

Katastrofa, tato vůně by se měla stydět. Laciné štiplavé mýdlo, které vyvolává bolest hlavy.

Iva 22.11.08 19:47

Dnes jsem ji zkoušela.Na můj vkus moc krémovomýdlovitá a s tou vanilkou tím pádem i sladká.Spíše po koupeli do postele.

atyzek 26.09.08 15:17

Pro mě je to krásná vůně, protože bývala moje nejoblíbenější a sklízela jsem s ní úspěch u druhého pohlaví. Na mě voní čistě a květinově sladce, nejvíc cítím šeřík. Navíc je originální, protože voní jinak než dnešní svěženky. Pro mě mýdlověkvětinová moderní vůně.

anonymní 31.08.08 19:15

Tak jsem na rozpacích. U této vůně nevím,jak bych ji měla nosit. Sportovní nebo spíše společenské události? Přijde mi tak nějak na louku.

Myskamaus 25.08.08 19:03

Tak mě se tedy moc líbí,celý den jsem jak vymydlená a ve voňavém,mýdlovém obláčku.

Míša 27.07.08 10:29

Mě se zas tato vůně líbí hlavně na začátku, tam je ještě svěží a nedusivá. Pak ale ztěžkne do hutného obohaceného mýdla, které je na můj vkus drsné a nahořklé.

pichjit 02.06.08 21:54

Po nějaké době jsem jí dala šanci na ruce a překvapila mě mile. Na mě je jako svěžejší závan mýdla se slušnou výdrží a tak skutečně budí dojem dlouho trvající čistoty. Nic vyjímečného, ale na léto by mi sedla, je mi příjmná, ne tak dusivě mýdlovo mýdlová, jak se někdy psalo, opravdu spíše jako svěžest po sprše. Obyčejně jsem k vůním celebrit dost nedůvěřivá, ale tentokrát dělám výjimku.

pichjit 10.05.08 07:53

Tuto vůni musím okomentovat. Zkusila jsem ji z okamžitého popudu na papírek a osobně mi po vyvanutí prvního závanu svěžesti připomíná večer v Řecku, kdy u všech restaurací hořely mýdlově navoněné spirály proti hmyzu (obdoba vonných tyčinek), bylo to opravdu zajímavé, ne nepříjemné. Pokračování bylo už jen mýdlové, taková vůně na doma, ale nevím, jak na kůži. Po týdnu papírek stále voní, takže asi i drží.

Amy 14.04.08 19:06

Dneska jsem ji konečně našla v obchodě a vyzkoušela. Nejdřív se mi udělalo špatně a
papírek od paní prodavačky letěl do koše. Ale na ruce se krásně rozvoněla a je to přesně to, co už dlouho hledám. Čistá super vůně mýdla.

Bára 06.02.08 19:26

Tak předchozí příspěvek se mi zrovna nepovedl :) Jsem taky nadšenou uživatelkou Still, je to moje osobní vůně, cítím v ní čistotu. Mýdlovost v Glow je ovšem úplně jiný kalibr, jak píše Ada, je to mýdlová mýdlovost, kamarádka ji hned označila za „mýdlo s jelenem“. Ale mě právě tou svojí jednoznačností a přímostí naprosto dostala

Pavla 05.01.08 10:53

Od Jennifer Lopez mám doposud Still a jím jsem nadšena. Při nákupu Glow after dark mi agilní prodavačka stříkla i Glow a tudy pro mě cesta rozhodně nepovede. Začátek nebyl až tak nepříjemný, ba naopak docela svěží a radostný. Postupem času zůstávalo skutečně jenom mýdlo a ještě velmi nepříjemné. Opravdu jsem se večer těšila, až zápěstí pořádně umyji. Takže u mě bohužel neuspěla!

Přidat komentář

Nejčtenější