Jennifer Lopez: Live Luxe

Live Luxe byla dlouho poslední vůně od J.Lo, na kterou mi chyběla recenze (a teď, když jsem ji konečně orecenzovala, zase nemám všechny - Jennifer mezitím stihla vypustit do světa Deseo). Vůně totiž byla představena už v roce 2006, ale teprve teď - na přelomu let 2007/2008 - se začala objevovat v Česku.
Pokud ji chcete vyzkoušet, zamiřte spíš do drogerie (Rossman, DM) nebo do nějaké menší parfumerie, ve větších parfumeriích jsem na ni zatím nenarazila.

Live Luxe je odnož Live, kterou jsem pochválila, neboť není špatná. Jen začátek má protivný, ostře citrusovo-ananasový. Úplně ten samý má i Live Luxe (zase jsem cítila hlavně citrusy a ananas, jakkoli složení říká cosi o hruškách a broskvích) a na rozvonění do něčeho příjemnějšího jsem tentokrát čekala marně.

Dlouho jsem na ruce měla jen tu protivně ostrou supermarketovou limonádu a když konečně zvadla a prodrala se přes ni nějaká ta frézie (ani ne moc fréziová - prostě takové jemnější svěží kytky obecné), už mi bylo tak špatně, že jsem o ni ani nestála. Pravda je, že z dálky Live Luxe nevoní tak zle - to jen chudák uživatelka, která ji má přímo pod nosem, trpí. Mně by se ovšem kvůli běžné ovocné květinovce trpět nechtělo.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Stef 05.04.11 01:35

ja používam túto vôňu 4 roky, a nezunovala sa mi. proste mi sadla…a páči sa mi oveľa viac ako Live…!

Nic moc 14.05.10 11:45

Taky cítím bonpari,ale vůbec mi to nevoní. Ještě že jsem ji testovala na ruce, na krku by mě z ní brzy bolela hlava.

Lollipop 20.02.10 14:07

Já v ní cítím prostě jen ty bonpari,ale zase vůně není„lepkavá“.Je to příjemná,sladší vodička.
Mám jí doma :)

ippolita 19.01.10 15:22

Ja tam citim ananasovo-hruskovy kompot, uz trochu plesnejuci. Vona je od zaciatku lacno cpiva a na mne sa rozlezala dost dokysla. Suhlasim, ze najlepsi je na nej flakon.

Anabelle 25.11.09 15:59

Mně voní, a to hodně. Nemůžu s recenzí souhlasit, supermarketová limonáda se nedostavila. Ze začátku cítím hlavně ty citrusy, které, je pravda, že mě zas tak moc nebaví, naštěstí brzy udělají pápá a cítím už spíš jen broskev a hrušky. Připomíná bonpari.
Holt sto lidí, sto chutí:)

sladká 21.11.08 14:00

Je to hodně sladká květinová vůně - takže nic moc, ale ten tlakón je hezký.

estelle 09.03.08 16:25

Na tejto voni sa mi najviac pači flakon.

Přidat komentář

Reklama


Reklama

Nejčtenější