Jennifer Lopez: Miami Glow

Tuto vůni jsem šla zkoušet s vědomím, že bude trochu kokosová. Miami Glow ovšem není trochu kokosová, je hodně kokosová, a kokos je doplněný nejrůznějším tropickým ovocem. Výsledkem je poměrně dost sladký ovocný mix, který kdybych dostala na stůl v podobě vychlazeného koktejlu, budu se olizovat až za ušima. Ale nosit bych takovou vůni nechtěla - zdá se mi už až moc sladká, moc lepkavá, a první hodinu mi navíc přišla poměrně syntetická.

Je to ideální parfém na večer v plážovém baru (přes den v horku by Miami Glow svou nositelku ulepila a zadusila) a hodí se k němu zásadně pestrobarevné, neformální oblečení - a ne moc vysoký věk.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

nika 06.07.10 00:13

ten kdo miluje parfumy na zjedenie, toto je ozaj pecka. vanilka , kokos a ovocie, no super parfum škoda ze ho uz nemám :(((

plevanka 25.06.09 11:17

Je to super letní vůně, opravdu exotická hebká krásná uklidňující. Jen škoda že se už není

Christabella 19.05.08 12:20

Sladká, ale ještě ne vyloženě přeslazená - je to tak na hranici. Kokosové mléko cítím, ale rovněž ne dominantně - s ostatními složkami vytváří docela zajímavou vůni. Čekala jsem to tedy mnohem horší, docela se mi líbí:D. Kdybych ji dostala darem, asi bych si ji nechala, ale sama bych si ji nekoupila, protože na mně bohužel dlouho vonět nevydržela…

Arome e.v.a. 30.12.07 13:08

Miami Glow používám jako vůni s antidepresivním účinkem, dokáže neuvěřitelně zvednout náladu (nejen mně). Kokos v ní naštěstí pro mne nedominuje nebo ho necítím (spíš mi voní dominantně mučenka s pomerančem, ve výsledku je to pak tropický životbudící elixír), taktéž syntetika je nepřítomná. Miami Glow je v podání mého nosu dokonale sladce hebká (nelepivá, lepivě na mne působí jiné vůně od JLo), v případě vhodného rozpoležení přiměřeně sladká vůně pro zlepšení nálady - pravda, ven ji moc nenosím (s výjimkou letních večerů, s těmi je sladěná dokonale), používáme ji hlavně jako aromaterapeutický produkt :-) Tak se osvědčila nejlépe.

Jednoznačně hodnotím jako nejzdařilejší výtvor z řady vůní J. Lopez.

Jana 19.06.07 14:40

Myslím, že věk tady ani nerozhoduje, voní jako ovocný opalovací krém, je trochu sladší, ale zajímavá. Díkybohu pro mě nesyntetická. Patří k mým stálicím. Mmch. je jako stvořená do ložnice;-)

Nejčtenější