Jesus del Pozo: In White

Dalo se to čekat a tak mě to moc nepřekvapilo; In White je bílá, bílá květinová vůně. Vlastně je dosti podobná Pure Poisonu s tím, že Pure Poison je takový svěžejší a In White obsahuje výrazné množství gardénie, respektive podle složení prý neobsahuje, ale můj nos ji takhle identifikoval. Možná tam opravdu je, možná vzniká kombinací složek, které tam jsou. In White by rozhodně měly vyzkoušet všechny milovnice bílých květin (pomerančový květ, magnólie, jasmín).

Další podobné vůně:
Pur Désir de Gardenia - čistá, krémová gardénie
Crystal Noir - pronikavá gardénie
Pure Poison - směska bílých květin
Pure White Linen - hebká bílá vůně s gardénií
212 - svěží, chladná bílá vůně, tentokrát s dominující magnólií


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Lena 24.06.11 15:58

Ozkoušejte také Police Pure DNA. Ta je také hezká, jako lehoučký krém s pudrem a nějaká ta květinka i výdrž má dobrou. Jako ,když se umyjete mejdlíčkem Dove a namažete tělovým krémem. Lehoučká a povznášející. Pure Poison mi proti ní přišla ostrá, In White zase pronikavá, tak používám tuto

wich 25.01.10 16:59

Došel mi In White, tak provádím na pokožce test podobnosti s Pure Poison. Začátek, cca první minutu, mají podobný svěže štiplavý tón - asi ten bergamot a bambusové listy. Dál se trochu rozcházejí. PP se zjemní, IW stále sálá intenzivní květiny. PP posléze spíše sládne, IW jde do smetanova. Jak je znát ze složení, vůně jsou takřka stejné, jen se mění v závislosti na tom, jak jsou po sobě složky uspořádány. Zatímco PP se v čase vytrácí, IW voní celý den stejnou intenzitou.

wich 09.01.10 15:51

Zajímavá recenze :-) Už jsem ji zkoušela, ale moc si ji v tom množství nevybavuji. Jestli je podobná Pure Poison, určitě ji vyzkouším. Tu jsem si totiž s delším odstupem oblíbila, ale používá ji švagrová, tak mi přijde netaktní, si ji pořídit, zvlášť když je to její favoritka.

Garfield 06.01.10 12:54

Netuším zda se Pozo vloupal k Diorům a šlohl recepturu na Pure Poison, ale ta podoba je až neskutečná.Co se týče vůně samotné, napadá mě písnička "bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila…:-)Jeden střik na ruku se mi opravdu líbí, ale nosit bych ji nemohla, dohnala by mě buď k ukrutnému bolení hlavy, nebo k šílenství.

viky 09.10.09 16:43

Hóóódně podobná Pure Poisonu. Hlavně v závěru.. Pro mě trochu nuda.

jasmina 10.06.09 19:34

dusive pudrovo-mydlove bile kvetiny, nelibi - co se tyka pure poisonu, je to sice uz nejaka doba, ale u toho si podobny pocit nepamatuji - kdyz uz ne „libil“, minimalne rozhodne neobtezoval …

Kleaa 25.04.09 22:15

tak mě přijde s Pure Poisonem téměř k nerozeznání. (mám ji tedy na papírku už půl dne a až teď porovnávám) PP miluji, ale mám pocit, že moc dlouho nedrží, tak asi zkusím In White, jestli nebude trvanlivější alternativou

pichjit 10.05.08 07:55

Po dlouhé době mě něco opravdu překvapilo. Jsem na „bílé“ vůně a tato je opravdu čistě bílá. Výborně drží a po vyprchání prvního závanu svěžesti se už téměř nemění, takže kdo má tento druh rád, může mít jasno velice rychle. Stojí určitě za vyzkoušení!

Ada 01.10.07 19:31

anonym: srovnání určitě nemá sloužit jako seznam „jestli se vám líbí tahle vůně, tak tohle můžete nakoupit naslepo“ :) Jsou to náměty na další výlet do parfumerie, někdy mezi ně píšu i vůně, které si prakticky nejsou podobné, jen mě v nich zaujme nějaký stejný tón (a někomu se právě kvůli tomu jednomu tónu třeba budou líbit).

anonymní 23.09.07 17:00

srovnání je dobré, i když někdy zas poplete. třeba Crystal Noir je pro mě jiný a ten fakt nemůžu z uvedeného vůbec, u mě u White problém mizerná výdrž, určitě mám radši In Black- je luxusnější a elegantnější a výdrž super. Zato bych jako dárek potřebovala právě In white, dá se koupit někde na internetu? v kamených je zatím dost drahý :-(

Chava 23.09.07 11:01

Tuto vůni jsem shodou náhody očichala včera a s podobností s Pure Poisonem mohu jen souhlasit.A u dal­ších recenzí je přimlouvám za podrubriku, která je tu pod recenzí přítomna a to " další podobné vůně".Pro orientaci je do moc dobré.

Přidat komentář

Nejčtenější