Joop!: Joop! Jette

Jette obsahuje trochu nevšední mix - hlava jakoby patřila pronikavě pepřově svěží vůni s ovocem, srdce růžové květinovce a základ něčemu těžkému. Výsledek mě, musím říct, při první zkoušce moc nenadchl, těšila jsem se na svěží hrušku a místo toho jsem cítila zpočátku převážně nasládlou vůni s pižmovým nádechem. Z Jette je celkem znatelně cítit i (příjemně kořeněná) růže. Postupně se celá vůně rozloží do takové klidné, nevtíravé kompozice dokreslené hruškou - přijde mi, že místo aby rychle zavanula ze začátku a pak se vytratila, čeká hruška spíš v pozadí a vykoukne až po čase. Tou dobou jsem také první dojem přehodnotila, Jette podle všeho patří mezi ty vůně, které na první pohled nejsou nic moc, ale najdete-li si k nim cestu, odvděčí se vám zajímavou duhou vonných tónů, z nichž pokaždé ucítíte něco trochu jiného. Úplný závěr byl takový vlhce květinově zemitý.
Výsledek není tak lehký a svěží, jak by člověk podle hrušky, pepře a průzračně fialové barvy čekal, je spíš sladší s hruškovým nádechem a mírnou pepřovou svěžestí, ale zároveň vůbec nejde o těžkou vůni, ač je poměrně teplá. Doporučila bych ji nejspíš do mezidobí mezi horkým létem a studenou zimou a nosila bych ji normálně přes den. Dobře poslouží i pro slavnostnější příležitosti nebo na rande.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Eva_nem 04.02.11 23:25

Cítím krásně sladké a šťavnaté švestičky:))

katheriin 05.09.10 13:50

Mě tato vůně moc nezaujala. Zdá se mi, že rychle vyvane a nepřijde mi ani moc originální.

Bea 05.09.10 10:19

Překvapené nadšení.Žádná řídká a zapomenutelná ovocenka růžová.Je to sofistikovaná ovocno/květinová lahůdka, střední intenzita, dlouhá výdrž opravdu spíše na jaro/podzim.Vůbec není průměrná, má neobvyklý, ale velmi hladký a příjemný základ, který mi na rozdíl od Ady nepřijde vůbec silný. Dost originální, ale žádné kontroverzní složky ani bolehlav.Vše vyvážené a hladké.

juno 15.04.10 10:28

velmi prijemna a jemna,je taka univerzalna a popritom nie celkom fadna

Tanushka 24.08.09 20:26

Pro mě jedna z mých prvních vůní, moc příjemná i když teď už ji nenosím…

Myskamauska 13.05.09 14:35

Představovala jsem si ji jinak,trochu víc individuality by jí neuškodilo.Pří­jemná,ale nic vybočujícího a výdrž taky nic moc.

evik77 17.04.09 23:16

Oprava: druhá zkouška lepší, cítím ji výrazněji. Líbí se mi, je šťavnatá. Ale pro moje okolí asi není dost výrazná. Nikdo ji neregistruje.

evik77 16.04.09 18:56

Velmi jemná, ale skoro ji necítím, snad nějaké hrušky s trochou pepře? A pak nic. Tááákže já si škrtám :-(

anonym 29.10.08 17:55

Milá,hladká, příjemná nevtíravá vůně, s velmi dobrou výdrží i na kůži, což je u mě opravdu vyjímka. Taky mám
pocit, jakoby voněla malinko jinak na kůži a jinak na oblečení. Tolik mé subjektivní pocity:)

Ellisie 10.09.08 10:22

Sladší jemná vůně s mošusovým nádechem.Hrušku v ní necítím, spíš nějakou květinu..jen nevím jakou:-)

verýsek 28.04.08 19:06

Tuto vůni jsem si koupila na jaro, strašně mi voní, jen mám pocit, že nevydrží a taky mi nějak rychle ubývá… ta intenzita vůně je nejhezčí na začátku… pak rychle vyprchá.Ale je jedna z mých nej…

Mia 29.07.07 14:12

Moja obľúbená, najradšej ju nosím na jar a na jeseň. Pripomína mi šťavnaté hrušky so štipkou korenia a skutočne na mne skvele drží.

anonymní 18.06.07 19:45

já mám Jette moc ráda a ještě přidám, že mám skvělou výdrž

Přidat komentář

Nejčtenější