Joop!: Joop! Muse

Recenze na Muse nebude moc dlouhá, protože je to poměrně nekomplikovaná vůně. Když jsem ji testovala, nevěděla jsem, že by v ní mělo být nějaké šampaňské, takže si ani nevzpomínám, jestli tam něco takového bylo; pamatuju si lehce svěží závan, po němž hned začala nastupovat vanilková sladkost (heliotropin je vonná látka sametově vanilkové vůně s květinovými podtóny; vyrábí se synteticky, ale dá se získat i přímo z vanilky). Vanilka je podkreslená mírně pižmovým tónem. Nic jiného nečekejte (možná na vaší kůži víc vykoukne lilie).

Pokud se vám líbí teplé, vanilkově sladké vůně sametovějšího charakteru se svůdným pižmovým podtónem, bude se vám líbit i Muse. Raději nekupujte bez zkoušky - na mně měla vanilka chvilku lehce plastelínové tendence.

Marně jsem vzpomínala, k čemu bych Muse přirovnala. Určitě není podobná vanilkovým vůním jako je Code , Sensi nebo Obsession Night. Z parfémů, které znám, bych ji nejlépe připodobnila snad k vůni Storia od Isabelly Rosellini - představte si ovšem méně plastelíny a jemnější vyváženost.


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

evik77 23.04.09 19:16

Začátek je opravdu šampaňské, taková bublinková ostrost, která lechtá v nose. Pak se mi zdá podobná s Pure poison - něco jako bílé květiny s pepřem. Ale moc nedrží.

Arome laura 14.02.09 19:41

Všude je vyprodaná…nevíte někdo, kde ji vyzkoušet, kde se dá ještě koupit??

Ninuška7 03.02.09 13:51

Příjemně sladká a vanilková vůně, zatím necítím plastelínu :-) Je taková milá a něžná.

1Miru 11.08.08 11:40

Na mně ze začátku výrazný tón šampaňského s lilií,asi po 15min celkové zjemnění vůně s velmi lehkým vanilkovým podtónem.
Příjemná osvěžující vůňka

Arome Anna 19.06.08 20:13

Příjemná,sametově vanilková,ale jemňounká a nedrží. Na ruce ani na papírku už jsem po cca 3 hod.necítila nic.

Pichjit 15.06.08 09:52

Já cítím jen bonbony JoJo „Maršmelou“
Synek prohlásil jé, Maršmeloudi!
Tak pro mne ne.

Bernie 20.12.07 21:34

Pro mě je to milá, jemná vůně do „poklidných časů“. Tak si zalézt s pěknou knížkou kamsi nerušena rodinou, udělat si horkou bílou kávu a začíst se. A k tomu si vonět Muse. Zkrátka pohodová vůně, jemně pudrová, jemně nasládlá, mošusová. Od značky Joop! pro mě nejlepší.

Přidat komentář

Nejčtenější