Kenzo: L'Eau par Kenzo Pour Homme

Vůně je opravdu takřka 100% vodní - když se rozvoněla (jestli se voda může rozvonět), měla jsem pocit, že čichám ke skleničce čisté, průzračné vody. Možná se špetkou chlóru, pokud tedy máte stejně jako já úchylný pocit, že přiměřená dávka chlóru podtrhuje svěžest vody :P


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Jana 31.05.11 20:56

Je opravdu mnohem lepší než dámská verze, ale je slaboučká. Čekala bych, že bude vonět aspoň hodinu.

Svatka 25.09.09 21:34

Tak jsem ji koupila synovi, voníme oba. Holkám ve škole se to líbí. Aspoň mu budu muset koupit nějakou další… S bylinkama naprosto souhlasím

Arome P.e.t.r.a 08.08.08 10:30

Tak jsem si ji pořídila a dávám za pravdu! Začátek jsou ostré citrusy typu nastrouhané citronové kůry, rychle ale odezní a nastupuje jemná bylinková vůně. Začátek mi vyzněl spíš pánsky, ale postupně zjemní do tónů použitelných i pro ženu. Zřejmě si ji ponechám.

Veru 28.07.08 22:16

Nosil ji kamarád, a já se do ní úplně zamilovala… sice mu tehdy bylo asi 15 let, ale tahle vůně nebude moc limitovaná věkem, protože na něm voněla fakt úúúžasně! A kdybych neměla tolik jiných favoritů v dámských parfémech, tak si ji snad pořídím:-DDD

Mia 14.06.08 13:41

Prvá vôňa, ktorú som kúpila manželovi, a potom mu ju kradla. Nevoní mi celkom tak, ako popisuje ada, naopak sa stotožňujem s Bárou - cítim v nej bylinky, citrusy, zelenú sviežosť, až iskrivú. Je to krásna, príjemná vôňa.

Mitzi 15.03.08 14:49

Souhlasím s Bárou i Natali, že je to unisexová vůně, líbí se mi stokrát víc než její dámská jmenovkyně a dcera ji nejen krade manželovi, ale taky si touto vůní navoněla plyšáky, které má v posteli :-) Začátek je hodně svěží, ale stejně jako Bára po chvíli cítím bylinky, je to moc příjemné a dokonce i pěkně drží.

natali 21.02.08 22:07

Svieža, zo začiatku veľmi citrusová, ale po chvíľke, keď vyprchá tá silná citrusová hlava, sa pekne rozvonia do krásnej, jemnej a sviežej vône … nezdá sa mi čisto pánska, objednala som ju priateľovi, ale už si na ňu brúsim zúbky aj ja .. :-)

Bára 07.11.07 22:27

Mám asi nějakej divnej nos, ale já v ní cítím jako hlavní složku šalvěj (vím, že ve složení není vůbec uvedená)- než čistě vodní mi tedy přišla spíš taková bylinkově zelená. Je velmi charakteristická a moc se mi líbí, v létě jsem ji občas použila i já.

Přidat komentář

Nejčtenější