Kenzo: Vintage Edition

Jednu z novějších vůní od Kenza jsem zkoušela pouze na papírku, takže jen stručně, co jsem v ní objevila: začátek není nijak extra citrusový nebo ovocný, spíš do zelena a postupně do zemita. Připomínal mi trochu Lancôme Hypnôse - tu zemitější verzi s vanilkou a žvýkačkovou ovocností. Tuto sestavu pak vystřídala silná kombinace vanilky a pižma, která měla nepřečichnutelný plastelínový nádech, ta mi zase připomněla např. Amor Amor Sunshine; protkána jest pudrovou zelení a vůní tonkových bobů.
Není to špatná vůně, ale nezaujala mě natolik, abych ji chtěla ihned vyzkoušet i na ruce. Pokud vám něco v uvedeném popisu přijde zajímavé, poslužte si sami (já jsem Vintage objevila v Marionnaudu).


Reklama


Reklama

Témata článku

 Váš příspěvek

Reklama

Kylie 27.02.10 18:54

I já bych se Vintage ráda zastala.. :) je pravda, že flakonek není extra „vyvoněný“ ;) ale je to přece unisex!! :) vune je ale uzasna.. dle meho nazoru neni tuctova a na jaro a leto je jako stvorena. Kdyz se s ni navonim, je mi jako bych prosla pod lehkym letnim destem. Osvezujici, lehouce hrejiva. Proste skvela!!! :)))))))

Myskamauska 26.06.09 12:27

…kolínská na neformální chvíle,která ještě k tomu vůbec nedrží,by však podle mě mohla stát půlku.

Richard (Marionnaud) 16.05.09 09:04

Vuně splňuje přesně to co má!Je to unisex a proto je také tak lehká.Moc nevydrží,proto jí beru jako kolínskou na volné a neformální chvíle.Flakon vystihuje název Peace a proto je tak jednoduchý.Je také vhodná pro lidi,kteří nemají rádi silné vuně.Na to,že je lehce nasládlá není vubec lepivá.Vuně není vubec špatná..

Svatka 23.06.08 21:56

Možná mě první čuch zmátl, ale souhlasím naprosto s Adou. Na Kenzo bych čekala něco originálnějšího. Le Male mi taky trochu připomíná. Ale možná se mýlím.

viktory 14.06.08 20:19

Mně osobně se vůně velice líbí, je šmrncovní a rafinovaná!!!! Fakt!!! Jen ta cena!!! Pro zájemkyně na internetu za 1390 kc.

Daniela 23.05.08 19:09

Vůně je pěkná, zdá se mi ale spíš pánská, voní jako hořké mandle. Připomíná mi Le Male od JPGautiera.

dana 13.05.08 09:16

asi jsem blázen,ale jsem naprosto uchvácená touto vůní..má přesně to,co potřebuji na jaře,v létě..a zase 1690,–v Marinaudu mi za 100ml nepřijde,tak strašné..

m 27.04.08 16:03

já bych se téhle vůně trošku zastala, zpočátku nic moc, uprostřed možná trochu umělotiny, ale moc se mi líbí ten konec ( a na papírku drží). ovšem cena neodpovídá.

Zdenka 24.04.08 14:14

Už flakónem mě tato vůně odrazovala, ale zkusila jsem aspoň na papírek, abych si udělala svůj názor a opravdu nic co by zaujalo nebo něčím vynikalo.

Samantha 23.04.08 18:35

Mám z parfému stejné pocity jako eva. Ani jsem neměla chuť zkoušet na ruku. Ten flakonek je taky příšerný :-( Jak je vidět, tak i Kenzo jde s kvalitou rapidně dolů.

Fleur 17.04.08 22:19

Já jsem vyzkoušela na ruku, vůně mi připomněla Time for Peace, která z českého trhu zmizela přesně v tu chvíli, kdy jsem si ji oblíbila. Možná jsem tedy v úsudku vedena více citově než pocitově, ale tato Vintage edition od Kenza se mi líbí (ovšem ne za 1650 Kč/50 ml EdT).

eva 17.04.08 17:57

Zkoušela jsem na kůži: voní docela synteticky a /místy až nemístně/ drogeriově. Vůně vytváří směs
„čehosi“, odér, kde jednotlivé složky byly pro mě neidentifikova­telné, z uvedeného
složení nebo názvu jsem nevystopovala nic - všechno splynulo v umělost a takřka typickou
levnější drogerii. Není to vůně, ze které by se asi lidem dělalo zle, ale vůbec bych
netipovala, že spadá pod Kenzo. Ani výdrž přes počáteční uřvanost nic moc. Kenzo
má jistě zdařilejší kousky, ještěže je Vintage Edition jen limitovaná edice - můj
verdikt: vařila kočička a pejsek a uplácali Vintage :))

Přidat komentář

Nejčtenější