Co odmítám kupovat: Intimka pod oči, rtěnka jako penis

Netajím se tím, že jsem kosmetická nadšenkyně. Kosmetiky mám doma spoustu. Pak jsou tu ale ujeté rtěnky a (rádoby) vychytávky, které mě vůbec nelákají. Proč?

Když mě kosmetika na první pohled nenadchne, ještě to neznamená, že si novou paletku s odstíny, které nejsou zrovna můj šálek kávy, nepořídím. Denně procházím internetové stránky s kosmetikou, takže se občas stane, že svůj názor přehodnotím. Na druhou stranu jsou tu kosmetické bizáry a internetové tipy, nad kterými se vždy jen zasměju.

Rtěnka ve tvaru penisu? Díky, nechci!


Muže a kosmetiku můžete milovat, jak chcete. Nevěřím ale, že si někdo penisovou rtěnku vůbec koupí. Nebo se pletu? Jediný případ, kdy bych o ní uvažovala, je rozlučka se svobodou mé kamarádky. V klasických obchodech jsem ji (naštěstí) neviděla. Věřím, že na AliExpressu bude nabídka široká. A o kvalitě rtěnky raději ani nepřemýšlím.

Příspěvek sdílený Miahkizah Pantaleon Sanjose (@miahkizah), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018-06-13T14:48:56+0­0:00“>Čen 13, 2018 v 7:48 PDT</time>

Plastové šablony na obočí

Šablonky na obočí budou sedět 1% z nás všech. Kdyby stačil jeden plast a hnědý stín, nádherné obočí bychom měly všechny. Realita je bohužel jiná a takhle to zkrátka nefunguje. Každé obočí je jiné a věřte, že kdyby tato vychytávka byla tak šikovná, jak se všude píše, věděli bychom o tom my i vizážisté.

Příspěvek sdílel uživatel @daet_online_shop, <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018-08-02T08:33:52+0­0:00“>Srp 2, 2018 v 1:33 PDT</time>

Konturování, které zvládne každý


Vidličku a hnědý stín doma máte? Výborně, zkuste si vykonturovat nos jako blogerka Nikkie. Třeba budete mít na konci líčení lepší výraz. A kdybyste chtěli s příbory experimentovat, sáhněte i po lžičce, youtuberky pomocí lžičky zkoušejí třeba kočičí linky.

Příspěvek sdílený Brian Champagne (@brian_champag­ne), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016-09-05T02:46:04+0­0:00“>Zář 4, 2016 v 7:46 PDT</time>

Dokonalý zobáček


V linkové parádě pokračujeme. Pokud s očními linkami zápasíte, pak je tu další „vychytávka“, tentokrát na vnější zobáček linky. Určitě jste na internetu zaznamenali linku pomocí izolepy, vyšší dívčí je ale intimka. No kdo tohle vymyslel…

zdroj - beauty.fzl99.comzdroj - beauty.fzl99.com

Zničené vlasy za 350 Kč

Čepice, která vám vytvaruje účes a vyfouká vlasy raz dva. Prý to funguje a vlasy jsou suché za 10 minut. Já nevím jak vám, ale mně většinou stačí minut pět i bez čepice. Materiál vypadá dost uměle, tak vlasy raději foukejte studeným vzduchem.

Příspěvek sdílený Vix_W (@vix_woman), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2018-07-13T22:01:49+0­0:00“>Čec 13, 2018 v 3:01 PDT</time>

Co na podobné vychytávky a zbytečnosti říkate vy? Napište nám do komentářů.

Autor: Karolína

Pokud si Karolína ráno vybírá rtěnku, je to rozhodování na několik (desítek) minut. Doma má totiž celou komodu kosmetiky. A protože nemá beauty produktů nikdy dost, své postřehy sdílí na svém blogu www.ok-makeup.cz a ráda líčí ostatní.

Váš příspěvek
Andrea MP 26.08.18 11:05

@Eunika to byla reakce na komentář pod článekm, kdy autorce vyčítala, jak může vědět, že něco vlasům škodí, když to sama nezksuila.

Na zbytek komentářů asi netřeba reagovat, evidentně jsem tady píchla do vosího hnízda. :) Mějte se krásně, ženy.

Eunika 24.08.18 09:43

@Andrea MP
„nevím jak vy, ale mnoho věcí obcházím a nezkouším, protože už předem vím, že to není nic, co by vlasům, pleti nebo jiným částem neprospělo“

Této větě dost dobře nerozumím. :think:

Jinak články o kosmetice, proč ne, ale na malinko jiné úrovni. ;-)

Kezia 22.08.18 21:53

Já chci Adu! :cry:

ForeverAmber 22.08.18 21:48

Arome jsem roky milovala a chodila sem denne. Pak z osobnich duvodu po nejakou dobu daleko min, az skoro vubec. Ted me sem nahodou nasmeroval FB a nestacim se divit. Co se tady stalo? Kde jsou ty zajimave, inspirativni clanky od Ady a dalsich dam? Toto bych opravdu cekala tak maximalne na blogu nejake pubertacky. Ach jo, velka skoda. Fakt me to mrzi, ale uz se asi vracet nebudu :-(

Hanka H 22.08.18 20:43

@Andrea MP Andreo, Arome byly krásné stránky o parfémech, které @Eunika, @hafík, @jerry a stovky dalších léta tvořily, hýčkaly a nedaly na ně dopustit. Pochopitelně jsme se v diskuzích dotkli i neparfémových témat, ale nikdy tyto „odbočky od tématu“ nekazily reputaci a neubíraly kredit jedinečnému parfémovému webu. Před více než rokem nám bylo ze dne na den sděleno, že teď jsme „komunita, která žije kosmetikou“ a jako bonus jsme obdrželi poličky, kterými se prohnalo ničivé tsunami. Předpokládám, že Vy a další pisatelky o kosmetice jste byly přizvány, abyste na Arome podpořily nově prosazovaný trend. Opravdu jste očekávaly, že Vaše články a recenze tady padnou na úrodnou půdu? Nehledejte v našich negativních postojích nic osobního - neodmítáme Vás, ale odmítáme (a možná donkichotsky) tiše sledovat, kam se propadá web, který ještě donedávna přinášel inspiraci a radost všem nám, parfémovým bláznům.
Ve Vašem předchozím příspěvku se vlastně ptáte (a určitě i za ostatní obdivovatelky kosmetiky), proč Vás tu „nemáme rádi“. Pokusila jsem se Vám odpovědět.

P.S. Pokud by mi bylo -náct, asi bych se rtěnce ve tvaru penisu smála, až bych se za břicho popadala. Teď už je mi o chloupek víc, zcela jistě bych něco takového nekoupila a (proboha snad!) bych to neobdržela jako dárek, ale v podstatě mě existence tohoto tovaru zanechává zcela chladnou. Ale Arome bych ráda před invazí článků o podobných artefaktech ochránila.

jerry 22.08.18 20:07

@Andrea MP

Nechápu, co Vás opravňuje mě vyzývat k tomu, abych přestala být tak negativní - jen proto, že jsem napsala svůj názor na úroveň článku?

A odpověď @hafik je dost drzá, nezdá se Vám? Podívejte se do názvu webu „Arome, vše o PARFÉMECH a kosmetice“. A spočítejte si, kolik je mezi posledními 15-ti články těch o parfémech. ANI JEDEN, MILÁ DÁMO!

Mimochodem - už dlouho mám podezření, že ty stupidní články píše jen několik málo osob, ale každá pod několika nicky. A ty ostatní pak diskutují.

Příspěvek upraven 22.08.18 v 20:09

Andrea MP 22.08.18 14:20

Prvoplánovosta trapnost rtěnky ve tvaru penisu je neskutečná. I jako dárek ze srandy mi to přijde nevkusné, ale každý máme asi jiný smysl pro humor…

@hafik pravděpodobně proto, že už to není web jen o parfémech
@jerry nevím jak vy, ale mnoho věcí obcházím a nezkouším, protože už předem vím, že to není nic, co by vlasům, pleti nebo jiným částem neprospělo. Zrovna u té čepice mi to přijde dost jasné. Zkuste přestat být tak negativní :-) :kytka:

hafik 21.08.18 10:54

@Eunika Prooooooč proboha někdo neudělá recenzi na nějakou vůni, novinku? :cry: :cry:

CathB 21.08.18 10:41

Zrovna ty rtěnky ve tvaru přirození jsem viděla ve videích několika youtuberek. Za mě je to velké NE. A přijde mi divný tyhle dvě věci spojovat dohromady. :-D Ale možná jsem jen suchar. :think:

jerry 21.08.18 10:03

@Eunika …k témuž jako převážná většina výplodů zde :pudl: (bohužel ten správný obrázkový symbol zde chybí).
Z čeho pisatelka usuzuje, že čepice ničí vlasy, když ona sama ji nepotřebuje, ví bůh. A že materiál vypadá uměle? To bude asi tím, že umělý je. Nebo by radši čepici dřevěnou či papírovou?

Eunika 21.08.18 09:23

Marně přemýšlím, k čemu je tento článek dobrý a v čem je užitečný. :think:

NicolLibic 20.08.18 20:19

????

Taky by mě ani jedno nelákalo ????

Přidat komentář